نمایشگاه دروپا سال 2020 را در بر می گیرد

دروپا 2020

جزئیات نمایشگاه دروپا

تاریخ برگزاری : 20/26/06-20/16/06
آدرس وب سایت : دروپا

دروپا، انگیزه های قاطعی برای چاپ، رسانه، تولید بسته بندی و کاربردهای صنعتی – به ویژه در بازارهای عمودی – فراهم می کند. نمایشگاه تجاری پیشگام جهانی در خصوص فناوری های چاپ، فرصت-های شبکه سازی برجسته و پتانسیل معاملات کسب و کار عالی ارائه می کند. این نمایشگاه، مکانی است که نوآوری ها برای بازار به ارمغان می آیند، مدل های کسب و کار جدید توسعه می یابند، و مشارکت های جدیدی شکل می گیرند.

نمایشگاه دروپا

دروپا بزرگترین نمایشگاه تجهیزات چاپ در جهان است

بسته بندی نقطه تماس

بسته بندی نقطه تماس، کل طیف تولید بسته بندی، از طراحی تا مواد جدید، از چاپ تا تبدیل، از تزئینات شگفت انگیز تا امنیت و ویژگی های پیگیری و ردیابی را پوشش می دهد. این انجمن ویژه، که نخستین حضور تحسین شده خود را در دروپا 2016 داشت، در همکاری با انجمن طراحی بسته بندی اروپا (epda)، انجمن پیشگام طراحان برند و بسته بندی اروپا تحقق خواهد یافت. کمیته فرماندهی متشکل از نمایش دهندگان
(غرفه داران در نمایشگاه) شناخته شده مانند Agfa، BOBST، Esko، Heidelberg، HP، Kurz و Siegwerk، و همچنین مالکین برند بین المللی Danone و Nestlé در تجربه غنی بازدیدکننده سهیم خواهد بود. بسته بندی نقطه تماس براساس روندهای مگای جهانی گسترش یافته است، که زندگی ما را تغییر داده، و بر تولید بسته بندی تأثیرگذار می باشد. زمینه تجربه بسته بندی نقطه تماس دروپا، برنامه های کاربردی متعدد بسته بندی را به شیوه ای ملموس ارائه خواهد کرد، که الهام بخش مالکین برندها، طراحان و مبدل ها است. موردی از دروپا 2020 همراه با تورهای هدایت شده، سخنرانی های کوتاه، پانل ها و نمونه های ملموس خواهد بود که توصیه می شود حتماً آن را مشاهده کنید.

 

تولید 3 بعدی نقطه تماس + چاپ

پتانسیل عظیم تولید افزوده، موضوع برجسته ای در دروپا 2020 خواهد بود. تولید 3 بعدی نقطه تماس + چاپ در سالن 7A مکمل پیشنهادات نمایش دهندگان خواهد بود، و کل طیف فناوری های 3 بعدی را منعکس خواهد نمود. نوآوری های جدید و پیشرفته، و بهترین موارد عملی ارائه خواهند شد. نمایشگاه ویژه، محل ملاقات با فرصت های رویایی برای چاپ 3 بعدی خواهد بود. بازدیدکنندگان قادر به مشرکت خواهند بود، و پتانسیل اقتصادی عظیم تولید افزوده، الهام بخش آنها خواهد بود.

 

Dna – عصر بعدی دروپا

dna مخفف عصر و دوره بعدی دروپا است. نمایش ویژه به موضوعات بلند مدت آینده صنعت اختصاص یافته است، و با هدف نوآوری در دنیای به سرعت در حال تغییر، محرک و انگیزه مبادلات مولد بین بازیکنان جهانی و استارت آپ ها است. نمایش ویژه در حوزه استارت آپ پارک نوآوری دروپا (dip!) گسترش می یابد، و در مفهوم سالن جدید تعبیه شده است. نوآوران از صحنه استارت آپ، فرصت ارائه ایده-های محصول جدید، خدمات و رویکردهای جدید در خصوص فناوری های آینده برای تسهیل ارتباط پیرامون چاپ را در اختیار دارند.

 

مکعب دروپا

مکعب دروپا، برنامه کنفرانس و رویداد دروپا 2020، بر قدرت نوآوری چاپ و پتانسیل هیجان انگیز برنامه های کاربردی متنوع چاپ در انواع گسترده صنایع، و حوزه های زندگی متمرکز خواهد بود. این شامل فناوری های جدید مانند الکترونیک چاپ شده و برنامه های کاربردی چند کانالی خلاقانه و یا استفاده از تکنیک های چاپ دیجیتال در بخش های معمولی مانند بسته بندی، و یا در هزارها بازار عمودی است. در عین حال، رویکرد میان رشته ای مکعب دروپا، شکاف بین سازمان های خلاق، بازاریابان و مالکین برندها را در بازارهای متعدد پر می کند. طراحی برنامه و پیاده سازی آن در سایت، جزو مسئولیت های آژانس برند FreemanXP واقع در بریتانیا است.

دروپا 2020 در تمام سالن های محل نمایشگاه Messe Düsseldorf برگزار می شود. از روز سه شنبه، 16 ژوئن تا روز جمعه، 26 ژوئن 2020، همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر، شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است. اطلاعات به روز در مورد دروپا 2020، موضوعات برجسته و مطالب داغ در اینترنت به آدرس www.drupa.com قابل دسترسی است. وبلاگ دروپا به آدرس https://blog.drupa.com، در خصوص اخبار و تحولات موجود در صنایع چاپ، رسانه و بسته بندی اطلاع رسانی می کند.

 

لینک منبع خبر :  Drupa embrace the future 2020  ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید