چاپ فولدر ( پوشه )

توسط چاپ دیجیتال و افستدر ۲۴ آبان ۱۳۹۶

چاپ فولدر افست و دیجیتال

مزایای چاپ پوشه یا فولدر

چاپ فولدر یا پوشه ابزاری است که می توان اسناد و اوراق را در آن نگهداری نمود و فضایی برای قرارگیری کارت ویزیت و سی دی در آن تعبیه نمود .

فولدر ها معمولا قابلیت چاپ یک رو و دو رو را دارند. در چاپ یکروی فولدر فقط بر روی آن که در حالت بسته قابل مشاهده است چاپ خورده می شود، ولی در چاپ دورو زمانی که فولدر را باز میکنید ( جایی که اوراق و سی دی قرار میگیرد ) نیز چاپ وجود دارد. برای چاپ روی دوم فولدر هزینه ای دریافت نمیگردد، ولی در صورتی که مایل هستید داخل آن سفید باشد، می توانید روی دوم را چاپ نکنید.

فولدر جزو ابزار دو منظوره تبلیغات حساب می شود که دو نوع کارایی دارد، اول اینکه به شما این امکان را می دهد که قراردادها، آگهی ها، تبلیغات و اسناد و مدارک را بصورت دسته بندی شده و مرتب به مشتری یا مخاطب خود تحویل دهید و دوم اینکه با استفاده از تبلیغاتی که بر روی فولدر و داخل آن چاپ نموده اید، می توانید بیننده را تحت تاثیر قرار دهید .

در تمام کسب و کارها بسته بندی اهمیت ویژه ای دارد و صاحب مشاغل به خوبی می دانند که هر چقدر بسته بندی شکیل تر و فاخر تری به مشتری ارائه کنند، تاثیر روانی بیشتری بر ایشان می گذارد.

چاپ روشا از طراحی فولدر تا چاپ آن را بر عهده خواهد گرفت، لطفا در صورت نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی با ما تماس حاصل نمایید.

 

لیست قیمت چاپ فولدر افست

جنس کارسایزقیمتزمان تحویل
سلفون مات 300 گرم34*48 - A43.750.0007 روز کاری
سلفون براق 300 گرم34*48 - A43.750.0007 روز کاری

 

چاپ روشا قابلیت چاپ انواع فولدر را بصورت افست و دیجیتال داراست. همچنین در صورتی که نیاز به جنس کاغذ خاص و یا ابعاد خاصی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید . لازم به ذکر است که حداقل تعداد سفارش شما برای چاپ دیجیتال آن بایستی 300 عدد باشد .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    ×

    با ما صحبت کنید

    بر روی نام پشتیبان روشا کلیک نمایید، اگر بر روی سیستم خود نرم افزار واتس اپ را داشته باشید، مستقیما به ما پیام ارسال می کنید.

    × در واتس اپ با ما گفتگو کنید