هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی را می توان یکی از موثر ترین انواع تبلیغات دانست. با اینکه این نوع از تبلیغات هزینه ی تقریبا سنگینی دارد، ولی بازدهی بسیار بالایی از خود نشان داده است. معمولا شرکت ها، تولید کننده ها و کارخانه جات بزرگترین مشتریان هدایای تبلیغاتی هستند و از این راه برای شناساندن خود به مخاطبان استفاده می کنند.

هدایای تبلیغاتی دایره بسیار گسترده ای دارد، از خودکار و خط کش و ساعت و روان نویس گرفته، تا سر رسید، تقویم، تی شرت، کلاه، لیوان و … که بصورت روزمره قابل استفاده می باشد.

روش تبلیغات بوسیله هدایای تبلیغاتی به این صورت است که شما نام، لوگو و شماره تلفن خود را ( بنا به سلیقه و نیاز خود ) بر روی اقلام مورد نظر خود درج نموده ( به صورت چاپی یا لیزر و برش ) و در بسته بندی های خودتان به مخاطبین یا مشتریانتان ارائه خواهید کرد.

– شما می توانید از مشاورین روشا در زمینه ی انتخاب بهترین هدایا بنا به نوع فعالیت و شغل خود و همچنین بودجه ای می توانید برای هدایا اختصاص دهید، راهنمایی دریافت کنید. چرا که با پیشرفت تکنولوژی و دست های مدرن چاپ امروز، تقریبا بر روی هر سطحی می توان چاپ انجام داد و حتی شما می توانید هدایای خاصی که نمونه مشابهشان را قبلا ندیده اید را نیز به مخاطبان خود اهدا نمایید.

 

اطلاعات مورد نیاز برای درج بر روی هدایا

فراموش نکنید که هدایایی که توسط شما به مشتریانتان ارائه می شود، نباید حاوی اطلاعات زیادی از شما باشند. حتی به نظر ما اگر تنها نام و یا لوگوی خود را بر روی هر یک از کالاها درج کنید کافی است. چرا که تجربه ثابت کرده است مردم دوست ندارند از کالاهایی که اطلاعات و نام شرکت هدیه دهنده بصورت بزرگ یا مقدار زیادی روی آن درج شده است استفاده نمایند.

 

هدایای تبلیغاتی با بازده بالا

در واقع هدیه ای که شما به مخاطبان یا مشتریانتان می دهید، برای آشنایی ایشان با شما یا تبلیغاتتان نیست. بلکه تنها یک یادآوری نام و نشان تجاری شما و به خاطر سپردن آن توسط مخاطبانتان است. ولی اگر قصد ارائه پکیج تبلیغاتی ارزنده و پر بازدهی داشته باشید، پیشنهاد ما این است که هدایایی را در نظر بگیرید که بصورت ثابت بر روی میز کار مخاطبانتان قرار بگیرد ( مانند لیوان، مانند دفترچه یادداشت یا سررسید ) که نام شما هر لحظه مقابل چشمان ایشان باشد.

از نظر روانشناسی هم وقتی شما وسایلی که مورد نیاز مشتریانتان باشد را بصورت رایگان در اختیار ایشان قرار دهید، نوعی همبستگی و یکی شدن را در ذهن ایشان ایجاد کنید تا خود را ملزم به استفاده از محصولات، تولیدات، خدمات و … شما بدانند.

 

انواع هدایای تبلیغاتی

اگر بخواهیم بصورت تیتر وار بخشی از هدایای تبلیغاتی را معرفی کنیم، باید بگویم مواردی مانند :

تی شرت، لباس ورزشی، چتر، ساعت مچی، گلدان، تابلو، فلاسک چای، قمقمه های ورزشی، ساعت دیواری، مجسمه های تزئینی، لیوان، ماگ، فلش مموری، هدفون و هدست، کلاه، لباس کار، خودکار، روان نویس، تقویم، سررسید، دفترچه یادداشت، پاوربانک، شارژر موبایل، پرچم رومیزی، کیف دستی، جای لوازم تحریر، لیوان لوازم تحریر، پد موس و … اشاره نمود.

 

در صورت نیاز به ثبت سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی، لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن استفاده از مشاوره ی رایگان ما در این زمینه، نسبت به ثبت سفارش چاپ خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید