چاپ ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی بعنوان یک تبلیغ موثر و کاربردی در فروشگاه ها کاربرد فراوان داشته و به همین علت طرفداران بسیار زیادی دارد. از این ساک های دستی یا شاپینگ بگ ها برای ارائه کالا و محصولات به مشتری استفاده می شود که به دلیل وجود نام، آدرس و لوگوی شما بر روی آنها، از نظر جنبه ی تبلیغاتی بسیار پر بازده می باشند.

این ساک های دستی انواع مختلفی دارند که می توان از میان آنها بهترین جنس و مدل را متناسب با کسب و کار خودتان انتخاب کنید.

 

انواع جنس ساک دستی

1. ساک دستی کاغذی : نوع کاغذی این شاپینگ بگ ها که در میان ساک های دستی بهترین و قشنگترین انتخاب هستند. چرا که در مدل کاغذی علاوه بر انتخاب گرماژ کاغذ، می توانید هر طرح و رنگی که دلخواه شماست انتخاب کنید و طرح شخصی سازی شده خودتان را چاپ کنید. همچنین می توانید از سایر خدمات چاپ مانند یووی ( برجسته شدن بخشی از کار )، طلاکوب، مس کوب و … استفاده نمایید.

همچنین در نوع کاغذی این ساک ها شما می توانید ابعاد مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و نیاز نیست که از سایزهای از قبل تعیین شده بهره بگیرید. در این روش، طرح شما بر روی کاغذ بصورت گسترده چاپ شده و بنابر نیاز شما پس از چاپ بر روی کاغذ سلفون مات یا براق کشیده می شود ( کشیده شدن سلفون مات، براق یا طرح دار بر روی کاغذ باعث زیباتر شدن، قطور تر شدن و در نتیجه مقاومت بیشتر کاغذ در برابر شکستگی می شود ).

 

2. ساک دستی برزنتی : نوع برزنتی این شاپینگ بگ ها در بازار موجود هستند که از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. شاید منفی ترین نکته ی استفاده از این ساک های دستی نوع چاپ آن باشد. در این نوع از متریال، از چاپ سیلک استفاده می شود که هم به کیفیت چاپ افست بر روی کاغذ نمی رسد و هم اینکه معمولا جوهر بر روی پارچه دوییده و کار بسیار تمیزی نمی توانید از آن انتظار داشته باشید. البته همانطور که مطلع هستید، در چاپ سیلک شما می توانید از طرح ها و نقش های ساده و متن استفاده کنید و مانند ساک دستی کاغذی، نمی توانید طرح های گرافیکی را برای چاپ انتخاب کنید.

 

3. ساک دستی پارچه ای : این نوع از ساک ها تنوع بسیار زیاد و ابعاد و سایزهای گوناگونی دارند. شباهت این نوع از ساک ها با نوع برزنتی در این است که در این روش هم از چاپ سیلک استفاده شده و باعث می شود شما محدودیت طراحی داشته باشید. البته لازم به ذکر است که شما در چاپ سیلک می توانید از رنگ های گوناگون در کار خود به صورت همزمان بهره مند شوید. رنگ های پنجم مانند طلایی و نقره ای و حتی رنگ سفید ( که بر روی پارچه های تیره استفاده می شود ).

شاپینگ بگ های پارچه ای یکی از محبوب ترین گزینه ها هستند. چرا که نه مانند شاپینگ بگ های کاغذی کم استحکام و کم مقاومتند و نه مانند نوع برزنتی آنها، بسیار سفت و محکم. این مسئله باعث شد که فضای کمتری هم نسبت به سایر اجناس در انبار کردن اشغال نماید.

 

ابعاد و اندازه ساک دستی :

در ساک های دستی شما می توانید از ابعاد و سایزهای گوناگون بهره مند شوید و این تنها به سلیقه و نوع کار شما بستگی دارد. این سایزها در مشاغل مختلف بسیار متفاوت بوده و بنا به شرایط موجود باید سایز مورد نظر سفارش داده شود.

به این نکته توجه داشته باشید که سایز و اندازه کار در قیمت و صرفه اقتصادی آن بسیار موثر است و شما با انتخاب ابعاد و اندازه بهتر برای کار خود می توانید با هزینه ی مناسب تر تعداد بیشتری از کار را سفارش دهید. این مسئله در نوع کاغذی ساک های دستی بسیار موثر تر است و حتی یک سانت کوچکتر یا بزرگتر کردن کار می تواند در تیراژ بالا، عدد بسیار بزرگی را رقم بزند.

 

الحاقات ساک دستی :

در تهیه ساک دستی باید به این نکته توجه داشته باشید که در مورد هزینه آنها برای اینکه به صرفه تمام شوند باید تعداد سفارش خود را بالاتر برده و سعی کنید از تیراژ استاندارد چاپخانه ها بهره مند شوید. چرا که شما هزینه ی دور چاپ را به طور کامل پرداخت می کنید، فقط هزینه ی کم و زیاد شدن تعداد کاغذ است که متفاوت می شود.

در انواع مختلف ساک های دستی شما می توانید از دسته های گوناگون استفاده کنید و نوع آنها را بر اساس سلیقه خودتان برگزینید. البته در نوع کاغذ از بندهای تزیینی هم استفاده می شود که رنگ بندی های گوناگون و جذابی دارند. ولی در نوع پارچه ای و برزنتی آن از دسته های بسیار محکم تری استفاده می کنند که این دسته ها به بدنه ی کار دوخته می شود تا استحکام قابل توجه تری داشته باشد. چرا که معمولا در ساک های پارچه ای و برزنتی از اشیاء سنگین تری نسبت به نوع کاغذی آن استفاده می شود.

در صورت نیاز به ثبت سفارش چاپ ساک دستی، لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن استفاده از مشاوره ی رایگان ما در این زمینه، نسبت به ثبت سفارش چاپ خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید