کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری یکی از جدیدترین تکنولوژی های مربوط به زیباسازی منازل و دفاتر است. کاغذ دیواری ها در دنیای امروز تنوع بسیار زیادی داشته و انواع مختلفی دارند. شما به راحتی می توانید بر طبق سلیقه، منزل و یا کسب و کار خود از انواع آنها استفاده نمایید. جنس کاغذ دیواری کاغذ بسیار ضخیمی است که با چسب های مخصوص بر روی دیوار یا سایر سطوح مورد نظر شما، چسبانده می شود.

با پیشرفت تکنولوژی چاپ، حالا شاهد تولید کاغذهای دیواری خام هستیم که قابلیت چاپ طرح و نقش دلخواه را به خریداران عرضه می کند. این طرح ها توسط دستگاه های اکوسالونت چاپ می شوند و کاملا طرح و رنگ و ابعاد آنها بر طبق نظر خریداران خواهد بود.

در طرح های کاغذ دیواری، نمونه های سه بعدی بی نظیری نیز وجود دارند. این طرح ها علاوه بر خاص بودن و زیبایی منحصر به فردشان می توانند به بالا رفتن یا کم شدن نور محیط و همچنین بزرگتر یا کوچکتر نشان دادن محیط نیز تاثیر گذار باشند.

کاغذ های دیواری به دلیل حق انتخاب طرح و نقش، چاپ سریع و سرعت نصب بالا، طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

 

جنس کاغذ دیواری

از جنس های خاصی که برای کاغذ دیواری موجود است، می توان به نوع مات، براق و همچنین قابل شستشو بودن آن ها نیز اشاره کرد. پس نگرانی ای برای کثیف شدن یا کدر شدن این کاغذها نداشته باشید.

البته لازم به ذکر است که دیوار پوش های پارچه ای زیادی هم در بازار وجود دارند که به نوعی به رقابت با دیوارپوش های کاغذی می پردازند. برخی از این دیوار پوش ها با اینکه قیمت بالاتری نسبت به انواع کاغذی دارند، بسیار زیبا هستند. حتی در صورت نیاز شما می توانید بصورت تلفیقی از هر دو نوع این دیوار پوش ها استفاده نمایید.

 

مزیت های دیوارپوش های کاغذی و پارچه ای

  • تنوع بالای رنگ و طرح
  • ایجاد حس های متفاوت برای مخاطبین در مکان های مختلف خانه یا محل کار
  • ایجاد فضاهایی با حس سرزندگی و تازگی
  • به دلیل تنوع زیاد می توانید طرح و رنگی که انتخاب می کنید را با کف پوش ها یا سایر وسایل ست نمایید.
  • بخش های تفکیک شده ای را می توانید بر روی دیوارهایتان ایجاد نمایید.
  • این نوع دیوار پوش ها باعث شده اند که دست دکوراتیوها یا کسانی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند باز باشد و هر طرحی که مد نظر ایشان باشد را برای مکان مناسبش پدید آورد.
  • بزرگتر نشان دادن فضاها یکی دیگر از مزایای این دیوار پوش ها می باشد.

 

معایب دیوار پوش ها

تنها عیبی که می توان به این کاغذ دیواری ها یا سایر دیوار پوش ها گرفت، کم بودن عرض آنها می باشد. کم بودن عرض دیوار پوش ها باعث می شود که برای پوشاندن کامل دیوار، باید بخش های مختلف دیوارپوش طوری دقیق و ماهرانه کنار هم قرار گیرند تا درز میان آن ها مشخص نباشد، که این امر به یک فرد متخصص و ماهر نیاز دارد.

همچنین گاهی هنگام نصب، احتمال چروک خوردن یا پاره شدن دیوار پوش نیز وجود دارد. که باز هم با توسل به یک نصاب ماهر و چیره دست، این مورد هم قابل حل می باشد.

در صورت نیاز به ثبت سفارش چاپ کاغذ دیواری، لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن استفاده از مشاوره ی رایگان ما در این زمینه، نسبت به ثبت سفارش چاپ خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید