برگه یادداشت

برگه یادداشت

برگه یادداشت یک گزینه چاپی ارزان و بسیار موثر برای شرکتهاست. این برگه ها گاهی برای تبلیغ استفاده می شود و گاهی اوقات هم برای استفاده در اختیار کارمندان قرار می گیرد. در مقابل هزینه کمی که دارند ولی بسیار برای شرکت ها و مجموعه هایی که از کاغذ و نوشتار زیاد استفاده می کنند، شکیل بوده و جلوه بسیار زیبایی دارد.

خیلی از فعالان اقتصادی هم از آن برگه ها برای تبلیغ استفاده می کنند و در قبال هزینه کمی که برای برگه های یادداشت متقبل می شوند تاثیر تبلیغاتی گسترده ای دارد. به این علت که کارکنان در جاهای مختلف و حتی در منزل برای یادداشت برداری و نوشتن می توانند از این برگه ها استفاده کنند و همیشه زیر دست آنها باشد. البته باید در نظر داشته باشید که اندازه این برگه ها نباید بسیار کوچک باشد و نه خیلی بزرگ در حد متوسط، کارایی بسیار بیشتری دارند.

و یک نکته بسیار مهم در اینجا این می باشد که شما هنگام سفارش چاپ و مشخص شدن شیت چاپی خود، می توانید از مشاورین تبلیغاتی خود مطلع شوید که سفارش آنها، شامل برگ یادداشت رایگان می شود یا خیر. چرا که در کنار سفارشهای چاپی گسترده مانند سربرگ، پاکت و انواع ست های اداری، بطور معمول فضاهای خالی زیادی وجود خواهد داشت که در حالت عادی برش خورده و دور ریز می شوند. ولی شما می توانید طرح خود را بر روی آن فضاهای خالی چاپ نموده و بعنوان برگه های یادداشت از آنها استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این برگه ها بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تنها زمانی که شما سفارش چاپ اختصاصی داشته باشید، این امر میسر خواهد بود .

 

طراحی برگه یادداشت

در طراحی برگه یادداشت به دلیل فضای کم باید بسیار دقت کنید که با نوشتار کوتاه، بیشترین اطلاعات را به مصرف کنندگان ارائه نمایید. چون این برگه ها سایز بزرگی ندارند باید در آنها به نام، لوگو، آدرس و تلفن، سایت و آدرس شبکه های اجتماعی اشاره نمود.

البته فراموش نکنید که شما قرار است این برگه ها را در راستای حمایت از مشتریان خود و قرار دادن فضایی برای نوشتن در اختیار آنها قرار دهید. پس نباید طراحی و اطلاعات شما به طوری باشد که بخش عموم برگه را درگیر کرده و بخش کوچکی برای نوشتن باقی بماند. پس پیشنهاد میکنیم تا آنجا که ممکن است آنها را خلاصه و بر اساس اولویت در طراحی خود قرار دهید.

 

انواع برگه های یادداشت

برگه ها یا دفترچه های یادداشت انواع مختلفی دارند و در کاغذهای مختلفی چاپ می شوند و شما می توانید بنا به سلیقه خود از کاغذهای سبک و سنگین استفاده نمایید. همچنین نوع جنس آنها ( کاغذ تحریر معمولی، کاغذ تحریر گرم بالا، کاغذ گلاسه، کاغذ کتان و … ) را انتخاب نمایید.

همچنین این برگه ها باید بصورت صحافی شده در اختیار مشتری قرار گیرند. این صحافی ها می تواند سرچسب، سیمی، چسب گرم خورده و با جلد ارائه شود.

 

چاپ روشا، امکان طراحی و چاپ دفترچه یادداشت را با قیمت مناسب و سریع ترین زمان ممکن برای شما فراهم نموده است. در صورت نیاز به ثبت سفارش چاپ برگه یادداشت، لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن استفاده از مشاوره ی رایگان ما در این زمینه، نسبت به ثبت سفارش چاپ خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید