چاپ سی دی و دی وی دی

چاپ سی دی

چاپ سی دی و دی وی دی

چاپ سی دی ( CD) – شاید شما هم یکی از آن مجموعه هایی باشید که نرم افزار اختصاصی خود یا معرفی نامه ی مولتی مدیای مجموعه تان را در قالب سی دی و دی وی دی به کاربرانتان اهدا می کنید. گرچه تا همین چند سال پیش شکیل ترین حالت ارائه CD و DVD قرار دادن آنها در یک کاور پلاستیکی بود ولی در حال حاضر با پیشرفت صنعت چاپ و تمرکز شرکت ها بر جلوه های بصری محصولات و خدماتشان، دیگر قرار دادن آنها در یک کاور کار جالبی به نظر نمی رسد .

اگر شما از افرادی باشید که با شرکت ها و مجموعه های مختلف تعامل داشته باشید، حتما دیده اید که سی دی هایی که توسط ایشان ارائه میشود همگی بصورت چاپ شده هستند و در پک های شیشه ای و یا در جایی که برای قرار دادن آنها در فولدر تعبیه شده است قرار گرفته اند .

ممکن است این مسئله از نظر شما پیش پا افتاده باشد، ولی اینکه شما از بسته بندی های شکیل استفاده کنید و محصولات منحصر به فرد ( که لوگو، نام و مشخصات شرکتتان روی آنها چاپ شده باشد ) داشته باشید، نه تنها اعتبار مجموعه خود را بالاتر می برید، بلکه اعتماد مشتری را نیز به دست می آورید. ( همان ضرب المثل قدیمی که آدم ها عقلشان به چشمشان است ! ) در صورت نیاز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مطلب ایجاد جذابیت در تبلیغات را مطالعه نمایید.

 

نحوه چاپ و رایت سی دی و دی وی دی

چاپ روشا، امکان چاپ لیبل سی دی تا تعداد زیر 50 عدد و چاپ مستقیم بر روی سی دی از تعداد بالای 50 عدد را برای شما فراهم آورده است. لازم به ذکر است لیبل هایی که توسط ما چاپ می شوند، بالاترین کیفیت لیبل سی دی مات را دارند و بهترین چاپ بر روی آنها می نشیند. همچنین رایت بر روی سی دی و دی وی از تعداد بالای 50 عدد امکان پذیر می باشد.

در صورت نیاز به ثبت سفارش چاپ CD و DVD، لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن استفاده از مشاوره ی رایگان ما در این زمینه، نسبت به ثبت سفارش چاپ خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

 

لیست قیمت چاپ سی دی و دی وی دی

تعدادزیر 100 عدد100 عدد200 عدد300 عدد500 عدد1000 عدد به بالا
CD------
DVD------

One Response

دیدگاهتان را بنویسید