چاپ کارت دعوت

چاپ کارت دعوت

چاپ کارت دعوت – کارت دعوت به کاغذ گرم بالایی که به منظور دعوت برای مراسم خاصی چاپ شده است گفته می شود . از این کارت ها برای دعوت افراد جهت شرکت در مراسم شادی ( کارت عقد، کارت عروسی، کارت تولد و … ) یا مراسم عزا (  کارت مراسم عزاداری، کارت مراسم چهلم و … ) و یا برای سایر مراسم فرهنگی، مذهبی، سیاسی، هنری و … استفاده می شود .

همچنین کارت پستال ( که همانند کارت دعوت از کاغذ گرم بالا و طرح و نقش موضوعی تشکیل شده است ) جهت تبریک مناسبت ها و وقایع ( قدم نو رسیده، قبولی در آزمون ها، تولدها، اعیاد و سایر مناسبات ) و تسلیت بابت وقایع گوناگون ارسال می شود .

ابعاد مناسب برای چاپ کارت دعوت کارت پستال سایز A5 می باشد . که هم می تواند بصورت A5 تک برگ باشد و هم بصورت یک A4 که از وسط تا گردیده است . کاغذی که برای چاپ کارت ها مورد استفاده قرار میگیرد گلاسه 250 گرم یا 300 گرم می باشد که کیفیت بالایی داشته باشد .

پس از چاپ معمولاً برای افزایش مقاومت و کیفیت کارت دعوت و کارت پستال بر روی کارت ها سلفون ( سلفون مات یا براق ) کشیده می شود . این سلفون ها علاوه بر اینکه بر جذابیت ظاهری کارت می افزایند باعث مقاومت در برابر آب و یا لک می شوند .

چاپ روشا امکان چاپ کارت دعوت از تعداد حداقل 30 عدد تا تعداد بی نهایت را فراهم آورده است. در صورتی که تعداد مد نظر شما برای چاپ کمتر از 500 عدد می باشد بایستی از چاپ دیجیتال بهره بگیرید و در صورتی که تعداد شما بالاتر از این تعداد باشد بهتر است که از چاپ افست استفاده شود چرا که بسیار مقرون به صرفه تر از چاپ دیجیتال می باشد .

لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره و یا راهنمایی در این زمینه دارید با ما تماس بگیرید، با کمال میل شما را راهنمایی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *