برش لیزر

برش لیزر همانطور که از نام آن پیداست برش هایی است به واسطه لیزر انجام می شود. دستگاه برش لیزر دستگاه بسیار پیشرفته ای است که به کمک لیزری که در آن تعبیه شده و قدرتی که لیزر آن در برش متریال ها دارد و تنظیم قدرت آن، برشهایی را در روی اجسام مختلف انجام می دهد.

که بنا بر تنظیم قدرت آن از کاغذ گرفته تا چوب و پلاستیک و پلکسی و هرچیزی با قطر کم و نه خیلی قطور را برش داده و به اشکال مورد نظر شما در خواهد آورد.

از دستگاه برش لیزر در بسیاری از امور استفاده می شود و به دلیل برش های بسیار دقیق و جزئی که توسط آن قابل پیاده سازی است، بسیار محبوب می باشد.

امروزه شاهد هستیم که از این دستگاه در انواع صنایع دستی، ساخت اسباب بازی، ساخت انواع ماکت ها و … استفاده می شود و بسیار انجام این امور را ساده و سریع کرده است.

ابعاد برش لیزر

این دستگاه بنا به نوع کارایی از انواع ابعاد کوچک تا انواع ابعاد بزرگ، موجود است که با هر یک بنا به نوع استفاده، می توان برش های لیزر را انجام داد.

همچنین نوعی از آن نیز وجود دارد که قدرت لیزرش تقویت شده و قدرت برش قطعات فلزی و فولاد را دارا می باشد که باعث شد در صنایع بیش از آنچه در بالا گفته شد، نقش داشته باشد.

 

مزایای برش لیزر

این دستگاه ها، به دلیل سرعت بسیار بالا، دقت بسیار بالا و قدرت بالا و تمیز بودن برش ها، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. به طوری که حتی برای ساخت ماکت های پروژه های دانشجویی ( پروژه های معماری دانشجویی – پروژه های گرافیک دانشجویی ) نیز قابل استفاده می باشند. البته فراموش نکنید که اولین و مهمترین هدف استفاده از این دستگاه، توسعه کسب و کار و رسیدن به اهداف تبلیغاتی شرکت ها و مجموعه ها می باشد.

 

چاپ روشا، با استفاده از دستگاه های برش با عرض های متنوع، امکان برش انواع متریال های مد نظر شما را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن با قیمت مناسب و ارزان را فراهم نموده است. لطفا در صورت نیاز با ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید