چاپ رول آپ

چاپ رول آپ

چاپ رول آپ چیست ؟

استندهایی که از موتور برای بالا و پایین بردن متریال چاپی (برای چاپ رول آپ از بنر یا پلات لمینت یا پی وی سی بهره میگیرند ) استفاده می کنند و بصورت گردان باز و بسته می شوند را رول آپ (Rollup Stand) می گویند. رول آپ از یک پایه آلومینیومی و یک ستون آلومینیومی برای نگهداری استند تشکیل شده است

برای اینکه سازه رول آپ به راحتی باز و بسته شود معمولا از چاپ های سبک تر و انعطاف پذیرتری استفاده میشود. بنر و پلات لمینت با اینکه کیفیت چاپ بالایی دارند، ولی به دلیل سنگین بودن و انعطاف پذیری کم، کمتر برای رول آپ استفاده می شوند. به جای این دو متریال بیشتر از پی وی سی (PVC) که در واقع یک لایه ی پلاستیکی نازک تر از بنر و بسیار مقاوم تر و انعطاف پذیرتر می باشد استفاده می شود. برای اینکه PVC در تقابل با نور آفتاب و یا آب خوردگی دوام رنگی بالاتری داشته باشد آن را با دستگاه اکوسالونت چاپ میکنند.

این سازه بدون شک یکی از شیک ترین و جذاب ترین سازه های نمایشگاهی و تبلیغات مناسب نمایشگاه ها می باشد. در فضاهای نمایشگاهی که رقابت برای معرفی و فروش کالا و محصولات بسیار نزدیک به هم می باشد، برنده شرکتی است که بهترین و موثر ترین تبلیغات را ارائه نماید.

رول آپ ها از سبک ترین سازه های نمایشگاهی هستند که با توجه به سهولت حمل و نقل و همینطور نصب آسان از محبوب ترین سازه های پرتیبل ( Portable ) هستند. رول آپ به این دلیل که فضای کمتری نسبت به سایر سازه ها می گیرد و بعد از هر بار استفاده نیازی به جدا کردن چاپ از پایه نیست ( متریال چاپ شده توسط چسب دو طرفه بر روی پایه چسبانده می شود )، قیمت بالاتری نسبت به استند دارد.

 

لیست قیمت چاپ رول آپ

نوع سازهسایز (میلی متر)قیمت سازهقیمت با چاپ
رول آپ استند ثابت نقره ای85 × 200350.000 تومان600.000 تومان
رول آپ استند ثابت مشکی85 × 200450.000 تومان700.000 تومان

2 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *