چاپ قبض

چاپ قبض

چاپ قبض – چاپ قبض رسید برای این مورد استفاده قرار میگیرد که شما توانایی ارائه کالا، خدمات و محصولات به صورت آنی را به مشتری ندارید و بایستی پروسه ای برای تحویل طی شود. در این صورت شما با ارائه قبض رسید می توانید علاوه بر دریافت اطلاعات ایشان از قبیل نام، آدرس، تلفن و تاریخ ثبت سفارش، رسیدی برای دریافت بیعانه به ایشان ارائه کنید. همچنین ارائه کننده رسید به شما به نوعی مشخص کننده صاحب خدمات یا کالا می باشد .

قبض رسید ها هم می توانند کلاس کاری شما را حفظ نمایند و هم اعتماد مشتری را نسبت به خودتان بالاتر ببرید. اینکه مشتری در ازای دریافت بیعانه و وجه به شما، رسیدی با طراحی شکیل و چاپ قوی برای پول و خدماتی که قرار است از شما بگیرد، دریافت نماید؛ هم به این اطمینان میرسد که شما برای کسب و کار خود ارزش قائلید و هم اینکه برای مشتری ارزش قائل هستید.

همچنین ارائه رسید از سوی شما، باعث سهولت بیشتر کار خودتان نیز خواهد بود. در این صورت دیگر فرقی نمیکند کدام یک از همکاران و نیروهای زیر دست شما با مشتری در ارتباط بوده و با ایشان مکاتبه کرده است، چرا که ته قبضی که برای شما باقی می ماند، تمام اطلاعات مشتری را شامل می شود و به راحتی می توانید پیگیری مطالبات خود را انجام دهید.

 

ابعاد و خدمات چاپ قبض رسید

سایز معمول چاپ قبوض A5 ( 14.5 × 21 ) و یا 10 × 21 بصورت افقی می باشد . این قبض ها بصورت تک نسخه ای چاپ میشوند و یک سوم قبض برای فروشنده و دو سوم قبض با پرفراژ جدا شده و در اختیار خریدار قرار میگیرد . خدمات قبض شامل شماره، پرفراژ و صحافی منگنه می باشد.

چاپ دیجیتال روشا، قابلیت چاپ قبضهای رسید تا طول حداکثر 42 سانتی متر را بصورت تک رنگ ( مشکی ) و تمام رنگی در حداقل تیراژ 100 عدد و حداکثر تیراژ نامحدود فراهم نموده است.

 

لیست قیمت چاپ قبض

جنس کارسایزتیراژقیمتزمان تحویل
قبض رسید با پرفراژ و شمارهA51000 شماره1.000.000 تومان7 روز کاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *