ترحیم

توسط چاپ دیجیتال و افستدر ۲۲ تیر ۱۳۹۷

برای برگزاری مراسم ترحیم پیش نیازهایی از سوی میزبان وجود دارد که اگر خانواده ی عزادار خواهان برگزاری مراسم به بهترین نحو باشد بایستی آنها را رعایت نماید.

مواردی که برای دعوت مهمانان به مراسم عزا صورت می گیرد عبارتند از :‌

 

1- چاپ اعلامیه ترحیم : چاپ اعلامیه در ابعاد A3 و A4 برای ذکر نام مرحوم، تاریخ و زمان تشییع جنازه و تاریخ و زمان و مکان مراسم سوم ، هفتم یا چهلم می باشد.

 

2- چاپ کارت ترحیم : چاپ کارت دعوت ترحیم معمولا در ابعاد A5 صورت می گیرد که عموما برای دعوت مهمانان برای حضور در مراسم چهلم می باشد که در داخل یک پاکت نامه ( پاکت ملخی ) قرار گرفته و در اختیار مهمانان گذاشته می شود .

 

3- چاپ بنر ترحیم :‌ بنر تسلیت هم از سوی صاحب عزا جهت معرفی مراسم عزا و هم از سوی بستگان و آشنایان برای عرض تسلیت چاپ می شود . ابعاد استاندارد چاپ بنر تسلیت 1*2 و 1*3 می باشد.

 

چاپ روشا با تکیه بر دستگاه های چاپ افست، دیجیتال و لارج فرمت امکان چاپ کلیه اوراق مراسم شما را در کمترین زمان ممکن،‌بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فراهم آورده است . لطفا در صورت نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی و همچنین تعرفه قیمت با تلفن های دفتر تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.