تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی بدلیل وجود تصویر و صدا در کنار هم و در مدت زمان کوتاه، بازخورد تبلیغاتی بسیار بیشتری نسبت به سایر امور تبلیغاتی دارند.

به همین علت این نوع تبلیغ اهمیت بسیار زیادی را در زمینه تبلیغات دارا می باشد و در دنیای امروز برای رقابت با دیگران و پیشی گرفتن از رقبا از ابزارهای مختلفی باید استفاده کرد که در این میان تیزرهای تبلیغاتی اهمیت بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند.

و بدلیل تاثیر پذیری بالایی که در بینندگان میگذارد یکی از بهترین راه ها برای برندها، بانکها، موسسات، کارخانجات، تولید کنندگان و حتی کارهای خدماتی به حساب می آیند و هزینه های هنگفت که در این زمینه صرف می شود نشان از اهمیت و کارایی آن دارد و نقطه قوت رقبای نزدیک به هم را در نوع تبلیغات و کارهای تبلیغی که انجام می دهند نمایانگر می شود. این نوع تبلیغ که در دنیای امروز اهمیت بسیار بالایی دارد.

بزرگان در حوزه فعالیت خود را بر آن می دارد که نگاهی ویژه به تیزر تبلیغاتی داشته باشند، به همین علت باید بسیار با دقت در آن سرمایه گذاری کرد و از متخصصین آن برای تولید آن بهره برد، البته در نظر داشته باشید که هزینه های زیاد این نوع تبلیغ بیهوده نبوده و نتیجه ای شگفت آور را برای صاحبان مشاغل رقم می زند تا روند رو به رشد فعالیتهای خود را حفظ کنند و به نقطه اوج زمینه فعالیت خود برسند.

 

تیزر تبلیغاتی گران قیمت ؟

هزینه کردن برای تیزر تبلیغاتی، درست یا اشتباه ؟

تیزرهای تبلیغاتی جزو تبلیغات به اصطلاح لاکچری! محسوب می شوند. دلیل آن هم هزینه ی نسبتا بالای تولید و هزینه ی بالاتر پخش و نمایش آن می باشد. ولی آیا این کار اشتباه است ؟ اگر نظر ما را بخواهید، ما پیشنهادمان به مشاغل و کسب و کارهایی است که به سود دهی رسیده اند و حالا به دنبال برندسازی و شناساندن نام تجاری خود به صورت گسترده هستند. بدیهی است که ما به مشاغل نوپا و تازه شکل گرفته پیشنهاد ساخت تیزر را نمی دهیم.

در واقع نظر ما این است شما باید مدتی از شروع فعالیتتان گذشته باشد، کاملا با روند کار عجین شده باشید و عیب و ایرادات و باگ های کارتان را درآورده و رفع کرده باشید و در موقعیتی باشید که بتوانید پاسخگوی سیل تماس های مشتریانی که تیزر شما را مشاهده کرده اند باشید. اگر نتوانید پاسخگوی خوبی برای مخاطبانتان باشید، به سرعت مسئله ی عدم توانایی شما در رفع نیاز مشتری پخش خواهد شد و بازخورد منفی از تیزرتان دریافت خواهید کرد !

مشاورین ساخت تیزر تبلیغاتی روشا بر این مسئله واقف بوده و سعی در استفاده از کادری مجرب را دارد تا بتوانند در این راه بهترین نتیجه را گرفته و از رضایتمندی مشتریان خود در جهت بهبود در این زمینه استفاده کرده و یاری مطمئن برای شما دوستان گرامی باشد. در صورت نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید