لپ تاپ جدید ” Razer Blade Pro 17 ” مناسب برای طراحان و آرتیست ها

نقد و بررسی لپ تاپ جدید " Razer Blade Pro 17 "

نقد و بررسی لپ تاپ جدید ” Razer Blade Pro 17 “

 

لپ تاپ باریک اما بزرگ جدید Razer یعنی ” Razer Blade Pro 17 ” برای افراد حرفه ای در صنعت خلاقیت ساخته شده است.

بعد از اینکه کمپانی اپل لپ تاپ 16 اینچی Macbook Pro را معرفی کرد، روندی را شروع کرد که تمام کمپانی هایی که برای طراح ها و هنرمندان دیجیتال لپ تاپ تولید می کردند، تلاش کردند تا لپ تاپ هایی با صفحه نمایشی بزرگ روی شاسی ای نسبتا کوچک، تولید کنند. برای مثال کمپانی Dell لپ تاپ XPS 17 را تولید کرد که لپ تاپی 17 اینچی روی شاسی تقریبا باریک و سبک وزن است.

لپ تاپ جدید Razer Blade Pro 17 نیز از این روند پیروی کرده است و توانسته است لپ تاپی ایده آل برای فعالان هنر دیجیتال تولید کند. قبل از هر چیزی نیاز است که بدانید که این لپ تاپ از آخرین نسل CPU یعنی نسل 10 اینتل ( Intel ) استفاده می کند.

این کمپانی برای فعالان حوزه ی هنر های دیجیتال مدلی را ارائه داده است که شامل یک صفحه ی نمایش 4K و 120هرتز می شود. کارت گرافیکی که از این صفحه ی نمایش پشتیبانی می کند یک Nvidia GeForce RTX 2080 است که توانایی پشتیبانی 100% از طیف رنگی Adobe RGB را دارد. این لپ تاپ شامل 1 ترابایت فضای داخلی PCI نیز می شود. قیمت فروش این مدل از لپ تاپ 3/799 دلار می باشد.

همچنین مدلی برای گیمر ( Gamer ) نیز طراحی شده است که شامل یک صفحه نمایش 300 هرتزی، 1080P می شود. CPU این مدل از لپ تاپ نیز یک Intel Core i7-10875H است. این مدل با دو تا کارت گرافیک مختلف ارائه داده می شود، که قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. یکی از مدل ها کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2070 دارد که قیمت آن 2/599 دلار است و مدل دیگر با کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2080 Max Q ارائه داده می شود که قیمت آن نیز 3/199 دلار است.

 

لپ تاپ Razer Blade Pro

 

تمامی مدل های این لپ تاپ با یک RAM16 گیگابایتی Dual Channel ارائه داده می شود، که توانایی پروسس کردن 64 گیگابایت اطلاعات را دارد. یکی از دلایل ایده آل بودن این لپ تاپ برای فعالان حوزه ی هنرهای دیجیتال و گیمرها، همین RAM پر قدرت آن است.

پورت های ورودی این غول 17 اینچی شامل : 3 تا USB نسل 3.2 Type A، و 2 تا USB نسل 3.2 Type C، و یک اسلات ورودی SD Card می شود، که شما را از خرید هرگونه دانگل بی نیاز می کند.

این مدل مانند مدل سال 2019 از سیستم خنک کننده ی Vapour Chamber استفاده می کند. که این سیستم باعث سنگین شدن لپ تاپ شده است. اگر مشکل سنگینی و جابجایی سخت این لپ تاپ را در نظر نگیریم، این لپ تاپ می تواند انتخاب خوبی برای طراح ها و گیمر ها باشد.

 

منبع خبر : The new Razer Blade Pro 17 targets designers and artists نوشته شده توسط Henry Burrell ترجمه شده توسط روشا

دیدگاهتان را بنویسید