مروری بر تبلت مایکروسافت سرفیس 7 پرو، تبلتی ایده آل برای تصویرسازها

تبلت مایکروسافت سرفیس پرو 7

مروری بر تبلت مایکروسافت سرفیس 7 پرو، تبلتی ایده آل و کامل برای تصویرسازها

رتبه بندی حرفه ای : 4.5

قیمت : از 749 یورو / سرفیس پرو surface pro 99.99 یورو / کیبورد اختصاصی 149.99 یورو

surface pro 7 review photoshop

نقاط قوت : فوق العاده قدرتمند / قابلیت اجرای تمام برنامه های ویندوز / عملکرد عالی نسبت به ابعاد خود / تجهیزات جانبی خوش استایل
نقاط ضعف : صفحه ی نمایش نیاز به ارتقا دارد

Surface 7 Pro سخت افزاری قدرتمند و خلاقانه ای برای تصویر سازان است. منظور از تصویرسازان، هنرمندان حرفه ای که کار vector based انجام میدهند و ابزار اصلی کار آنها نرم افزار ایلوستریتور Adobe Illustrator است و همچنین ابزاری کارآمد برای هنرمندانی که قدرت طراحی بالا، قابل حمل بودن و قدرت و دقت طراحی آن بالاتر باشند نیاز دارند، است.

تبلت های مایکروسافت همچنین برای هنرمندانی که روش های سنتی کاغذ و خودکار را با روش های دیجیتال تعویض کرده اند نیز کاربرد دارد. هنرمندان که از سخت افزاری هایی از قبیل آی پدهای کمپانی اپل یا کاغذ های دیجیتالی وکام استفاده میکردند.

معرفی تبلت ها کافی است، در مورد سرفیس پرو 7 صحبت کنیم …
از لحاظ طراحی آن تفاوت آنچنانی با سرفیس پرو 6 ندارد. یک تبلت سایز A4 که سیستم عامل آن ویندوز 10 است که روی صفحه نمایش 12.3 اینچی خود آن را به نمایش میگذارد. یک کیبورد اختصاصی همراه آن است که به صورت لپتاپی به آن وصل میشود و مناسب یرای کار است و می توانید کیبورد را حذف کنید و به عنوان تبلت از آن استفاده کنید.

اما بهترین حالت آن برای طراحی وقتی است که آن را به حالت افقی بر روی میز خود قرار می دهید و با خودکار دیجیتالی اختصاصی آن شروع به کار می کنید. خودکار دیجیتالی آن به صورت آهنربایی به بغل تبلت شما وصل میشود اما مانند ipad pro شامل یک مشکل بزرگ است که خودکار دیجیتالی شما برای مثال موقع حمل به راحتی جدا میشود و گم میشود یا در کیف شما میفتد. سرفیس پن به صورت وایرلس شارژ نمیشود اما خوبی آن این است که از یک باتری گرید A در آن استفاده میشود. در بازار رقابتی خودکار های دیجیتال بهترین خودکار دیجیتال، طراحی برند اپل است اما میتوان سرفیس پن را یک رقیب جدی برای آن در نظر گرفت.

 

بنچ مارک های مایکروسافت سرفیس پرو 7

surface pro 7 review tablet

در ادامه ی مطلب ما جدول هایی از بنچ مارک های سرفیس پرو 7 و رقیب های آن درست کردیم.

توضیحات در ادامه است اما به میتوان آن را به صوت خلاصه اینگونه گفت که تبلت سرفیس پرو برای برنامه های adobe به اندازه ی کافی قوی است اما لحاظ قدرت قابل مقایسه با MacBook Pro نیست.

 

بنچ مارک Photoshop CC 2019

نظرات نهایی

surface pro 7 review back 2

موقعیت هایی وجود دارد که شاید بتوان گفت سرفیس پرو 7 بهترین تبلت موجود برای طراحان است، همانطور که در اول این مطلب گفته بودیم اگر یک کارگردان یا یک هنرمندی هستید که باید با مشتری های خود ارتباط مستقیم داشته باشد و ابزار طراحی خود را با خود حمل کند و در همان حال بتواند تمامی اپلیکیشن های adobe را به بهترین حالت اجرا کند، سرفیس پرو 7 انتخاب خوبی است.

نتیجه گیری : سرفیس پرو 7 بهترین تبلت نیست حتی بهترین لپتاپ هم نیست اما اگر شما جزو هنرمندانی که ما در این مطلب توضیح دادیم هستید، سرفیس پرو 7 ارزش پولی که شما برای آن هزینه می کنید را دارد.

 

منبع خبر : Microsoft Surface Pro 7 review: the perfect tablet for Illustrators ترجمه شده توسط روشا

دیدگاهتان را بنویسید