3 قدم در راستای موفقیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار های B2B

موفقیت در شبکه های اجتماعی

Social Media Pie Chart 1 01

این راهنمای تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار های B2B، مطلبی است که شما برای رشد کسب و کار خود احتیاج دارید. شبکه های اجتماعی همیشه برای کمپانی ها B2B مهم بوده است. اگرچه این موضوع درست است که خیلی از کمپانی های بزرگ از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات کسب و کار B2B استفاده نمی کنند، اما این به این معنا نیست که شبکه های اجتماعی مناسب کسب و کار های B2B نیستند.

کسب و کار B2B چیست ؟ کسب و کار Business-to-Business یا تجارت به تجارت، کسب و کاری است که تمرکز آن فروش محصولات به شرکت یا مجموعه های دیگر است، نه مصرف کننده نهایی.

کمپانی های بزرگ و کوچکی وجود دارد، که طعم رشد و موفقیت را با استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی چشیده اند.

صحیح است که در شبکه های اجتماعی می توان کسب و کار هایی مانند آژانس های تبلیغاتی پیدا کرد، اما برای مثال یک کمپانی ساخت و ساز واحد های مسکونی را در نظر بگیرید، آیا آنها هم می توانند در شبکه های اجتماعی فعالیت کنند؟ یا تولید کننده های البسه؟ یا هر کسب و کار B2B که به ذهن شما میرسد …

جواب این سوال به صورت قطعی ” بله ” است. اگر کمی دقت کنید می بینید که کمپانی های بزرگی نیز وجود دارند که در شبکه های اجتماعی، عالی عمل می کنند. مانند IBM در توییتر یا Cisco در اینستاگرام، یا Intel در فیسبوک.

مشکل اینجا است که بسیاری از کمپانی های B2B ضعف اطلاعات و آگاهی نسبت به شبکه های اجتماعی دارند. خیلی از آنها هنوز بر این باورند که شبکه های اجتماعی مناسب کار آنها نیست. یا خیلی از آنها نیرو و منابع مناسبی را ندارند که مدیریت شبکه های اجتماعی آنها را بر عهده بگیرد. اینجا مرحله ای است که متخصصان شبکه های اجتماعی در آژانس تبلیغاتی روشا می توانند شما را کمک کنند. ما به صورت کامل خلق کردن، برنامه ریزی، و مدیریت شبکه ی اجتماعی شما را بر عهده می گیریم، در حالی که شما می توانید نتایج فوق العاده ی آن را زیر نظر داشته باشید. امروز با ما تماس بگیرید، اگر مشتاق به شروع هستید.

هر کمپانی B2B می تواند آگاهی درباره ی کالا یا سرویس خود را نزد کاربران با استفاده از شبکه های اجتماعی معروف همانند : لینکدین یا توییتر و فیسبوک، بیشتر کند. و از این طریق برندی معتبر تر و محکم تر را بسازد. پس اگر فکر می کنید که تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار B2B شما مناسب نیست، دوباره این موضوع را در نظر بگیرید.

b2b 1 01

اموبونو ( Omobono ) یک کمپانی جهانی برای ارائه سرویس های مختلف به کمپانی های B2B است، این کمپانی طی تحقیقات نشان داده است که، مارکتر های B2B می توانند نتیجه های خوبی از شبکه های اجتماعی بگیرند و اگر کار خود را به درستی انجام دهند، تبلیغات در شبکه های اجتماعی می تواند بهترین تکنیک برای پروموت کردن ( ترویج دادن ) کالا یا سرویس بخصوصی باشد.

Omobono با مصاحبه کردن 115 نفر از متخصصان تبلیغات برای شرکت های B2B به این نتیجه رسید که، 79% از آنها نتیجه ی مطلوبی از تبلیغات در شبکه های اجتماعی گرفته اند، و همچنین 38% از آنها گفتند که اگر در سال جدید بودجه ی بیشتری در اختیار آنها قرار بگیرد، آنها حتما آن بودجه را صرف تبلیغات در شبکه های اجتماعی خواهند کرد.

distribution 1 01

اگرچه آمار ها نشان داده است که کمپانی های B2B برای سرمایه گذاری بر شبکه های اجتماعی مشتاق هستند، نیاز است که تمرکز بیشتری برای کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی صورت بگیرد.

در حالی که شکی وجود ندارد که تبلیغات در شبکه های اجتماعی متود قدرتمندی است، اما این متود باید به صورت تاثیر گذاری انجام شود تا بتواند بازگشت سرمایه ( ROI ) ی زیادی را کسب کند.

برای موفقیت در تبلیغات کردن در شبکه های اجتماعی، یک کمپانی B2B نیاز دارد که با استراتژی عمل کند، و کمپین های خود را با دقت و درستی اجرا کند. در ادمه ما به 3 قدم مهم و ضروری در خلق کردن یک کمپین تبلیغاتی سود زا برای کمپانی های B2B مهم است، اشاره کرده ایم.

 

چگونه یک کمپین تاثیر گذار برای شبکه های اجتماعی را خلق کنیم؟

قدم اول : اهداف بازاریابی خود ر مشخص کنید.

بدون تعیین اهداف صحیح ، کارآیی تبلیغات بازاریابی رسانه های اجتماعی B2B شما را دشوار خواهد کرد. چرا؟ چون بازده سرمایه گذاری ( ROI ) شما بستگی به تعیین اهداف بازاریابی دارد، که به رشد کلی شرکت شما کمک می کند.

داشتن اهداف قابل اندازه گیری که مربوط به کسب و کار بزرگ یا کوچک شما است، به شما کمک می کند تا استراتژی تبلیغات در شبکه های اجتماعی خود را خلق کنید. شما باید مطمئن شوید که اهدافی کوچک و قابل اندازه گیری تایین می کنید تا سنجش موفقیت شما کار ساده تری باشد.

هر تصمیمی که کمپانی شما در راستای جذب بیشتر کاربر و تبدیل کردن آنها به مشتری می گیرد، برای تعیین اهداف شما تاثیر گذار است. مهم تر از تایین اهداف، برنامه ریزی رسیدن به آن اهداف می باشد.

objectives 1 960x1024 01

همچنین شما باید اهمیت دیده شدن در شبکه های اجتماعی را نیز در نظر بگیرید. شبکه های اجتماعی این روز ها از کسب کار های مختلف شلوغ هستند و شما باید میان تمام آنها دیده شوید بدون آنکه تمرکز شما از اهداف اصلی خود در راستای تبلیغات در شبکه های اجتماعی، دور شود.

باهم چندین هدف ( Objective ) که کمپانی B2B شما می تواند آنها را در نظر بگیرد را مطالعه می کنیم.

1. لید های هدفمند بسازید. ( Lead )

در واقع کمپانی های B2B تفاوت های متعددی نسب به کمپانی های B2C دارند. تکنیک هایی که برای کمپانی های B2B مناسب است، ممکن است برای کسب کار های B2B پاسخگو نباشد.

برای مثال، چیزی که واضح است این است که مشتری های کمپانی B2B در حال سرمایه گذاری و خرید بزرگتری نسبت به مشتری های B2C هستند، این موضوع شانس خرید آنی و در لحظه را کمتر می کند. پس اگر کمپانی B2B شما قصد دارد به تبلیغات در شبکه های اجتماعی نفوظ کند، منطقی تر است که هدف ساختن لید باشد تا فروش بیشتر.

اگر کسب و کار شما، کسب کاری طولانی مدت هست و به آینده فکر می کند و اگر می خواهد که بازگشت سرمایه ( ROI ) واقعی داشته باشد، پس هدف اصلی تبلیغات شما باید ساختن لید هایی جدید و با کیفیت باشد. هر لیدی که شما در شبکه های اجتماعی برای کمپانی خود می سازید، این اعتماد به نفس را به شما می دهد تا در این سو قدم بردارید و در آینده لید های بیشتری برای برند و کمپانی خود بسازید.

تحقیقات نشان داده است که تمامی کسب کارها ( B2B یا B2C ) که از شبکه های اجتماعی برای ساختن لید استفاده می کنند، 24% در آمد بیشتر دارند. شما می توانید از توییتر و لینکدین برای ساختن لید های بیشتر برای کسب و کار خود استفاده کنید، انتخاب پلتفرم درست برای کسب و کار شما، با توجه به تجمع جامعه ی هدف شما انجام می شود.

B2B bjective lead generation 1 01

 

جذب کردن لید ها و پرورش دادن کاربران به خریدار توسط شبکه های اجتماعی زمانی که شما به نکات زیر تمرکز داشته باشید، تاثیر گذار تر خواهد بود :

– شبکه ای قدرتمند، و مثبت بسازید و شهرت خود را افزایش دهید.
– CTA هایی واضح در پست های شبکه اجماعی خود درست کنید. ( CTA چیست؟@ )
– برند خود را پیشرفت دهید و تمرکز بر ایجاد کردن برند خود به رهبر صنعت خود کنید.
– از امکانات غیر رایگان استفاده کنید، تا مرتبا لید های با کیفیت بسازید.
– پیشرفت و عملکرد خود را در شبکات اجتماعی پیگیری و اندازه گیری کنید.

در بازاریابی برای کمپانی های B2B، مهم است که عملکردی منحصر به فرد داشته باشید، تا بتوانید لید هایی قوی بسازید و ROI بیشتری برای کمپانی خود کسب کنید.

 

2. برند خود را بسازید

فعالیت های شما در شبکه های اجتماعی تاثیر مثبتی در برندینگ یا برند سازی کمپانی شما خواهد گذاشت. تنها حضور در شبکه ی اجتماعی همانند لینکدین کافی نیست. کسب و کار شما نیاز به فعالیت دارد تا بتواند از منافع و شهرت خود در دنیای دیجیتال دفاع کند. یک قدم اشتباه در شبکه های اجتماعی می تواند تمام ارزش های برندینگ شما را خراب کند.

طبق یک نظر سنجی در سال 2017، برندینگ و برند سازی یکی از اصلی ترین اهداف مارکتر های کمپانی های B2B بوده است.

 

brand building 1 1 01

اینجا ما 3 روش کار آمد را برای پیشرفت دادن برندینگ کمپانی B2B شما خواهیم خواند :

I. یک برند پرسونای آنلاین بسازید :

ساختن یک برند پرسونای آنلاین به مشتری ها و حضار شا کمک می کند تا با ارزش های اصلی برند شما از طریق شبکه های اجتماعی آشنا شوند، که این موضوع در نتایج نهایی شما تاثیر گذار است.

برای ساختن یک برند پرسونای موفق، روی صدایی که از شما از طرف مشتری شنیده می شود تمرکز کنید و در تمام مدت ساختن برند پرسونای خود دیدگاه طولانی مدت خود را در معرض توجه قرار دهید.

 

II. برنامه ای برای مدیریت بحران خود داشته باشید :

ممکن است زمان هایی باشد که شما روی ناخوش مشتری خود را در شبکه های اجتماعی ببینید. این زمانی است که شما قدمی در حل این مشکل بر ندارید شهرت و ارزش های برندینگ شما به باد می رود. ( در پاراگراف قبلی اشاره شد که قدم های اشتباه در شبکه های اجتماعی می تواند ارزش های شما را نابود کند. ) اما اگر از قبل برنامه ای برای مدیریت بحران هایی این چنین داشته باشید، به راحتی در زمان نیاز با مشکل روبرو خواهید شد.

III. ارتباط با رسانه :

ارتباط داشتن با مشتری و حضار، یکی از آیتم های واضح است زمانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید. اما به عنوان یک شرکت B2B این کافی نیست. شما همچنین باید با بلاگرها و ژورنالیست های در ارتباط باشید تا آنها مرتبا به نفع کمپانی شما تولید محتوا کنند. با استفاده از انتخاب رسانه ی مناسب ( بلاگر و اینفلوئنسر ) شما این توانایی را خواهید داشت که در رادار کاربران قرار بگیرید، یا به زبانی ساده تر، دیده شوید.

 

3. خدمات بهتری برای مشتری خود ارائه دهید.

شبکه های اجتماعی از قبیل توییتر و فیسبوک برای ارائه ی خدمات بهتر به مشتری شما بهترین هستند. شبکه های اجتماعی این قابلیت را به شما می دهند که متوجه شوید که مشتری شما چه جور واکنشی نسبت به کالا یا خدمات شما می دهد و یا اینکه درباره ی شما چگونه صحبت می کنند و این موضوع به شما اجازه می دهد تا از نیاز مشتری خود با خبر شوید، و با قدم برداشتن درست از رفع نیاز مشتری خود، برند خود را کامل تر کنید.

customer service 1 01

اینجا چند راه حل کار آمد در این زمینه می خوانیم :

A. به فراتر از شبکه های اجتماعی بزرگ بروید.

مشتری های شما کجا وقت می گذرانند؟ از کدام وبسایت استفاده می کنند تا در مورد شما و رقبا ی شما صحبت کنند؟ شما نیاز به کمی تحقیق دارید تا توانایی جواب دادن به این سوال ها را داشته باشید. این موضوع که شما یک کسب و کار B2B هستید باعث نمی شود که فعالیت شما در لینکدین کافی باشد!

بعضی اوقات شما احتیاج دارید که فراتر از شبکه های اجتماعی بزرگ همانند توییتر و فیس بوک بروید. برای مثال اگر یک آژانس هواپیمایی هستید، حتما باید در وب سایت Flyertalk.com نیز فعالیت داشته باشید. ( وب سایتی که مصرف کنندگان شرکت های هواپیمایی در آن به گفتگو درباره ی ایرلاین های مختلف می پردازند. ) شما می توانید به گفت و گوی افراد ملحق شوید و از نگرانی ها و مشکلات آنها با خبر شوید تا با ارائه ی راه حلی بتوانید مشتری های خود را خشنود کنید.

جدا از بحث اینکه شما در کدام صنعت فعالیت می کنید، قبل از اینکه دیر شود، باید سعی کنید تا خبر دار شوید که مشتری ای شما درباره ی شما چه می گویند. هر چقدر بیشتر از این بحث و گفتگو ها با خبر باشید و آنها را مطالعه کنید، بهتر است.

 

B. تمرکز خود را روی شبکه ی اجتماعی ارجح خود بگذارید.

بهترین قسمت استفاده از شبکه های اجتماعی این است که به شما اجازه می دهد تا شهرت خود را مدیریت کنید. با نظرت بر شبکه اجتماعی ارجح شما و فروم های مختلف، شما به مشتری های نیازمند کمک می کنید و نظراتی که روی شهرت شما تاثیر منفی می گذارد را نادیده می گیرید.

برای اینکه بهترین استفاده را از شبکه های اجتماعی در راستای ارائه ی خدمات بهتر، شما نیاز دارید تا از ابزار حرفه ای استفاده کنید تا بتوانید صحبت هایی که درباره ی برند شما می شود را نظارت کنید. شما می توانید برای شروع از ابزار Google Alert استفاده کنید و دیرتر زمانی که آماده بودید از ابزار های غیر رایگان بهره ببرید. یه یاد داشته باشید که ابزار ها زمانی کارآمد هستند که شما بیشترین استفاده را از آنها کنید.

 

C. به درستی پاسخ دهید.

یکی از نکات مهم استفاده ی ابزاری از شبکه های اجتماعی این است که مشکلات مشتری های خود را به گونه ای پاسخ دهید که موقعیت برای شهرت شما مضر نباشد. به زبان دیگر، شما باید نیاز های مشتری را به درستی پاسخ دهید نه با حالتی عصبی. به این دلیل که گفت و گو های شما توسط دیگر کاربران نیز دیده می شود و شما باید از هرگونه مشاجره ی بیجا پرهیز کنید.

تصویری که شما از برند خود بجای می گذارید پر اهیمت است، و شما باید با نشان دادن اهمیتی که به مشتری می دهید از این تصویر مراقبت کنید. در این مرحله شما می توانید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا جواب کاربران فعال در شبکه ی اجتماعی شما را به درستی پاسخ دهند. در آژانس تبلیغاتی روشا، متخصصان ما هرروز صفحات اجتماعی شما را زیر نظر می گیرند تا سوال ها و صحبت هایی که درباره ی کسب و کار شما ایجاد می شوند را به بهترین حالت، پاسخگو باشند.

 

قدم دوم : جامعه ی هدف خود را بشناسید.

شبکه های اجتماعی از آدم های متفاوتی تشکیل شده است و تمام افراد قرار نیست که از محتوایی که شما به اشتراک گذاشتید استقبال کنند. به همین دلیل مهم است که شما حضار و جامعه ی مد نظر خود را پیدا کنید که به محتوا های شما علاقه مند است. به عنوان یک کسب و کار B2B شما به دنبال کسب و کار هایی هستید که به صحبت های شما توجه کنند و آنها را اجرا کنند.

انتخاب جامعه ی هدف مناسب شما اولین اقدام به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کسب و کار هایی است که به حوزه ی کاری شما علاقه مند هستند یا اهدافی دارند که به کالا یا خدمات شما مرتبط است. اگر شما بتوانید اکانت شبکه های اجتماعی خود را به گونه ای مدیریت کنید که جامعه ی مد نظر خود، یعنی جامعه ای که به اندازه ی شما به کار و صنعت شما علاقه نشان می دهد، جزئی از دنبال کنندگان شما باشد، آن وقت اطلاعاتی که شما با کاربران خود به اشتراک می گذارید چندین برابر تاثیر گذار خواهد بود.

چیزی که شما باید از آن پرهیز کنید، به اشتراک گذاشتن اطلاعات و محتوا ها با افرادی که علاقه ای به محتوا های شما ندارند، است. این موضوع به سادگی اتفاق می افتد اگر شما ندانید که جامعه ی هدف مناسب برای کسب و کار شما کیست.

target audience 1
شما می خواهید که کسب و کارتان، با استفاده از کالا ها یا خدمات شما به کسب و کار های دیگر ارزش بدهد.( B2B ) با اضافه کردن محتوا های ارزشمند به صفحه ی شبکه ی اجتماعیتان شما به آرامی فرق خود را با دیگر کمپانی ها که تلاشی برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی نمی کنند، را اثبات خواهید کرد.

 

1) اولویت های خود را بشناسید.

اهداف و اولویت های شما به بازاریابی شما شکل می دهد. استفاده از شبکه های اجتماعی برای رشد دادن کسب و کارتان هدف شماست، اما چطور می خواهید به این هدف دست پیدا کنید؟ از تبلیغات B2B در شبکه های اجتماعی چه چیزی می خواهید؟ چگونه می خواهید کسب و کارتان را با استفاده از شبکه های اجتماعی رشد دهید؟

پرسیدن سوال هایی از این قبیل به شما کمک میکند تا اولویت های خود را بهتر درک کنید و با استفاده از شناختتان از اولویت ها و اهداف، به بازاریابی شبکه های اجتماعی خود شکل بدهید.

 

2) رقبای خود را آنالیز کنید.

هر کسب و کار سالمی رقیب دارد، شما هم همینطور. این دلیلی است برای اینکه شما زمانی را برای آنالیز کردن رفتار های رقبایتان در نظر بگیرید. درباره اینکه آنها از چه شبکه ی اجتماعی استفاده می کنند تحقیق کنید یا اینکه آنها چگونه با مشتری خود رفتار می کنند. همچنین شما فرصتی دارید تا درک کنید که آنها چجور محتوایی تولید می کنند و اینکه آیا سبک تولید محتوای آنها توانایی این را داشته که برای آنها مشتری جذب کند؟

competitor analysis 1

هدف شما آنالیز کردن کامل رقبایتان در راستای بهتر عمل کردن از آنها است. برای مثال اگر رقیب شما فعالیت کمی در شبکه های اجتماعی دارد و نتیجه ای نمی گیرد شما می توانید با کیفیت تر و فعال تر از رقیبتان جلوه کنید. هرچیزی که از آنالیز کردن رقبایتان می فهمید به شما کمک می کند تا استراتژی B2B خود را کامل تر کنید. که در واقع این استراتژی در نتیجه گیری تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

 

3) تصمیم بگیرید که قصد بر به اشتراک گذاشتن چه سبک محتوایی دارید.

اگر شما پیش از این استراتژی تولید محتوا داشتید یا اینکه تیمی برای تولید محتوا استخدام کرده اید، یعنی شما می دانید که چه سبک از محتوایی را به اشتراک بگذارید. همچنین در نظر داشته باشید که انتخاب پلتفرم مناسب با محتوا های شما نیز جزء عواملی است که در هدف نهایی تاثیر گذار می باشد.

برای مثال، اگر شما بلاگ طولانی درباره ی یکی از کیس استادی ( Case Study ) های خود نوشته اید، منطقی به نظر می رسد که انرا در توییتر یا لینکدین به اشتراک بگذارید و همچنین اگر ورژن ویدیو ای این کیس استادی نیز موجود است، بهترین پلتفرم برای اشتراک گذاری آن می تواند یوتیوب یا فیس بوک باشد.

 

4) پرسونای اختصاصی بسازید.

شناختن حضار به تنهایی کافی نمی باشد، شما احتیاج دارید که ” پرسونا ” ی کاربران و جامعه ی هدف خود را نیز همانطور که در عکس پایین می بینید بسازید و پرسونا های مختلف را با توجه به رفتار ها / جواب های و نیاز هایشان در دسته بندی های مختلف جای دهید. این دسته بندی ها در راستای رفع نیاز مشتری و ایجاد کردن تجربه نایاب برای آنها ضروری می باشند. این قدم به شما اجازه می دهد تا برای هر دسته از پرسونا های خود استراتژی متفاوتی طراحی کنید. که اینکار باعث افزایش شانس فروش شما می شود.

persona 1

قدم سوم : انتخاب کردن پلتفرم مناسب

هر شبکه اجتماعی با دیگری متفاوت است. و آدم هایی که در آن فعالیت می کنند اولویت های و علایق متفاوتی دارند. زمانی که کمپانی B2B شما شروع به فعالیت در زمینه ی بازاریابی شبکه های اجتماعی می کند، این موضوع اهمیت بسیاری دارد که شبکه ی اجتماعی مناسب را انتخاب کنید.

زحماتی که شما در زمینه ی بازاریابی شبکه های اجتماعی می کشید، باید در پلتفرم مناسبی در اختیار مشتری قرار بگیرد. به این دلیل که بر خلاف کسب و کار های B2C که با مصرف کننده در ارتباط است، شما با کسب و کار ها و کمپانی ها در ارتباطید، این موضوع باعث می شود انتخاب پلتفرم مناسب برای برای استراتژی شما بحثی حیاتی باشد.

PlatformB2B image 1 01

به دلیل اهمیت بسیار این انتخاب، بسیاری از مارکتر های B2B پلتفرم های مختلفی را آنالیز و تست کرده اند. نتیجه ی این تحقیقات به این گونه بوده است، پلتفرم های فیس بوک و لینکدین بهترین ها برای کسب و کار های B2B هستند اما امکاناتی که ورژن غیر رایگان Facebook Ads در اختیار کاربران می گذارد بهتر است.

یکی از دلایل برتری فیسبوک نسبت به لینکدین قیمت پایین تر در ازای امکانات یکسان است. پس انتخاب ما بین این دو نیازی به تفکر ندارد. زمانی که شما پلتفرم درستی را انتخاب کرده باشید، می توانید – همانطور که پیش تر در این مطلب گفته شد – ارتباط قوی تری با کاربر ها بر قرار کنید. چون با انتخاب درست یک پلتفرم شما یک قدم به جامعه ی هدف خود نزدیک تر هستید، و شانس خود را بیشتر کرده اید.

زمان انتخاب یک پلتفرم مناسب، این مهم است که آن پلتفرم بخصوص چگونه می تواند کمک کند تا به هدف اصلی کمپانی نزدیک تر شوید. پس به جای پرسیدن سوال ” کدام پلتفرم بهتر است؟ “، بپرسید ” کدام پلتفرم به بهترین حالت با اهداف اصلی کمپانی همسو می شود؟ ”

 

آیا در بازاریابی یا تبلیغات B2B خود در شبکه های اجتماعی نیاز به کمک دارید؟

زمانی که از موفقیت یک بازاریابی B2B در شبکه های اجتماعی صحبت می کنیم، دو المان برای کسب و کار ها اهمیت دارد، اول نتیجه ی حاصل از آن بازاریابی و دوم هزینه حداقل برای به سر انجام رساندن آن.

اما این موضوع مهمی است که درک کنیم که، این موفقیت فقط در زمانی انجام می شود و به سرانجام می رسد که شما کمپین بازاریابی خودتان را به بهترین حالت به عمل بیاورید.

مارکتر های متخصص B2B باید به آینده ی دور تفکر کنند تا نتیجه ی واقعی را بگیرند و باعث رشد آن کمپانی بخصوص شوند. تمرکز بر به نتیجه رسیدن آنی و فوری بازاریابی در شبکه های اجتماعی، فقط مانع پایداری بازاریابی شما می شود. با برنامه ریزی و آماده سازی کارآمد، حتی بزرگترین چالش ها نیز می توانند بر طرف شوند.

اگر شما هدف بر انجام بازاریابی برای کمپانی های B2B در شبکه های اجتماعی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما با استفاده از تجربه ی خود میتوانیم به شما کمک کنیم تا بهترین استراتژی را با توجه به اهداف مد نظر کمپانی شما، طراحی کنیم. همچنین شما می توانید برای ما تیکت ارسال نمایید یا با شماره های درج شده در صفحه ی تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید