سیدنی غربی پایتخت چاپ سه بعدی می شود

سیدنی غربی قرار است پس از آنکه دولت قرارداد  NSW را با GE برای توسعه یک عملیات چاپ سه بعدی سطح صنعتی منعقد نمود، تبدیل به مرکز توزیعی برای  تولید مواد افزودنی فلزی سه بعدی شود.

این عملیات در فرودگاه هوایی سیدنی غربی در اطراف فرودگاه در حال ساخت سیدنی غربی  ساخته خواهدشد و انتظار می رود 200 هزار شغل از طریق استقرار یک مرکز شغلی با مهارت بالا در دفاع و نیروی هوایی، تولید، بهداشت، لجستیک و حمل و نقل، کشاروزی، آموزش و صنایع پژوهشی ایجاد کند.

مقام ارشدNSW، گلادیس برجیکلیان اخیراً از مرکز تجربه مشتری GE در مونیخ بازدید کرد، که دسترسی به متخصصان چاپ سه بعدی و آموزش های تخصصی برای شرکت هایی با هر اندازه ای را فراهم می کند.

برجیکلیان در یک مصاحبه گفته است: چاپ سه بعدی در صنایع تولیدی یک فناوری مدرن محسوب می شود و این موضوع به سیدنی غربی در تبدیل شدن به یک ملت پیشرو کمک خواهد کرد.

“مشارکت ما با GE Additive مشاغل متعددی در سطح فناوری بالا در حوزه هوافضا، دارو و اتوموبیل ایجاد خواهد کرد”.

رئیس شرکت GE Additive و مدیر اجرایی جیسون الیور، گفت که او مشتاق است که ببیند که این توافق بر تولید سه بعدی در منطقه آسیا اقیانوسیه چه اثری خواهد داشت.

اولیور گفت: استفاده از یک رویکرد اکوسیستم برای تولید مواد افزودنی ها ، پذیرش این فناوری جدید و توسعه کسب وکارها و مشاغل مهارتی را هدایت خواهدکرد”.

“با توجه غنای  NSW  در زمینه جاه طلبی و استعداد برای آینده، ما به ویژه در مورد تاثیر کاری که با هم می توانیم داشته باشیم،  نه فقط در NSW ، نه فقط در سطح ملی بلکه وسیع تر از منطقه APAC هیجان زده ایم “.

برجیکلیان گفت: قابلیت های تولید مواد اضافی، مولفه کلیدی یک مرکز توزیع صنعتی فضای جدید در فرودگاه هوایی خواهد بود.

برجیکلیان گفت: هدف ما سه برابر نمودن بخش فضای استرالیا به 12 میلیارد دلار تا سال 2030، ایجاد 20 هزار شغل جدید صرفا در این صنعت می باشد.

“این توافق نامه نشانگر تعهد ما بر  نگاه جهانی به بهترین فرصت ها برای NSW است.”

پس از  اعلامیه، توافق نامه در دسامبر بین دولت NSW و 18 شرکت فضای NSW ، موسسات آموزشی و پژوهشی و همچنین CSIRO برای استقرار یک مرکز توزیع صنعت فضایی در محل فرودگاه هوایی ، امضا شد.

برجیکلیان و وزیر مشاغل، سرمایه گذاری، توریست و وسترن سیدنی استوارت آیرس در 11 الی 16 آگوست، عازم ماموریتی تجاری به انگلیسی و آلمان هستند.

 

منبع خبر : Western Sydney set to be 3D printing capital ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید