رولند سریع ترین و بزرگترین فلت بد یووی را به اقلام خود اضافه کرد

پرینتر فلت بد یووی رولند

پرینتر UV مسطح جدید رولند برای محصولات و تولیدات شخصی طراحی شده است.

رولند DG برای اولین بار به محصولات رومیزی UV LEF 2-300 و پرینتر یووی مسطح ( فلت بد ) در منطقه EMEA (اروپا، خاورمیانه، آفریقا) دست یافته است.

آخرین مدل از سری LEF2، LEF 2-300 می باشد که مساحت پرینتر 770 x 330 x 100 میلیمتر می باشد، دارای چهار پرینت هِد (بخشی که تصاویر را در حافظه خود ذخیره می کند و سپس برای پرینت شدن انتقال می دهد) و دو لامپ UV می باشد. رولند در این ارتباط چنین می گوید که : کیفیت این پرینتر با کیفیت پرینتر LEF 2-200 یکی است، اما سرعت تحویل این پرینتر یک و نیم برابر LEF 2-200 می باشد.

شرکت رولند، این پرینتر را به عنوان ایده آل ترین محصول خود معرفی کرده است، به طوری که این پرینتر می تواند در محیط هایی ناهموار چاپ را انجام دهد و تنوع زیادی را در اختیار شما قرار دهد. از کاربردهای معمول آن می توان به کاربرد آن در حوزه کالاهای مجاز دسته بندی شده، سوغات، لوازم و تحریر، الکترونیک، رای گیری ها، علائم، بسته بندی، آیتم های صنعتی و نسخه های اولیه اشاره کرد.

LEF 2-300 دارای لامپ های UV است که کمترین گرما را دارد و به عمل آوری بهتر جوهر کمک می کند و به عکس ها، گرافیک ها و متن ها اجازه می دهد تا به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بهتری بر روی PVC، پلاستیک، پارچه های کتان، چوب، چرم و پارچه های دیگر چاپ شوند. از جوهر شفاف می توان برای جلا و تکمیل یا پرداخت مات و بی جلا برای نازک کاری استفاده کرد که این می تواند در لایه هایی چندگانه برای داشتن بافت و ظاهری برجسته مورد استفاده قرار بگیرد.

کوهی تانابه مدیر بخش تجارت دیجیتالی رولند در این ارتباط می گوید که :”سبک زندگی هرکس و ترجیحات هرکس کاملا با یکدیگر متفاوت است، تقاضا برای داشتن محصولات یکسان با ویژگی های ترکیبی بالا، یا دارای پیمانه های کوچک همچنان رو به افزایش است”. او همچنین اضافه می کند : “سری های LEF2 به دلیل چنین درخواست هایی، طراحی شده اند، همچنین این پرینترها دارای ظرفیت پرینت سریع بر روی مصالح مختلف را دارند. علاوه بر اینها LEF 2-300 از سری هایی است که به کاربران اجازه می دهد تا بافت ها و گرافیک هایی با رنگ واقعی را پرینت کنند. هدف ما، توسعه بیشتر محصولات می باشد که کاربر را به خلاق بودن به منظور جلو بردن رشد تجارت کمک می کند”.

 

منبع خبر : Roland adds faster and bigger UV flatbed for personalised items ترجمه شده توسط روشا

دیدگاهتان را بنویسید