روان سازی بیشتر چاپ پریما با محلول چاپ ریکو

دفتر مرکزی چاپ پریمای ملبورن 8 محلول چاپ ریکو رنگ نسخه هنر های گرافیکی به شماره محصول C9210 را برای کمک به روان سازی و رشد شرکت، تولید و توسعه داد.

چاپ پریما یکی از بزرگ ترین تولید کننده های تولیدات تصویر سازی های شخصی مشتری در استرالیا و نیوزلند ، محلول های چاپ ریکو را نیز برای ارائه به مشتریان با یک تجربه نامحدود خریداری نمود.
مدیر عمومی چاپ پریما آمنن جداهی گفت که تصمیم به استفاده از ریکو ناشی از یک دوره ارزیابی گسترده و استفاده موفقیت آمیز قبلی پیروی تجهیزات ریکو بوده که سرویس دهنده بسیار خوبی برای کسب و کار به منظور برآوردن تقاضا های چاپ در کوتاه مدت و با کیفیت بالا می باشد.

جداهی گفت: ما روابط خود را با ریکو در سال 2017 را وقتی که دو پلتفرم رنگ را نصب کردیم، آغاز نمودیم.

این دستگاه ها، تعداد محدودی از دستگاه های ورقه ریکو با بالاترین سطح عملکرد در سطح جهان شدند. در طول این دوره، تکنولوژی ریکو در لایه های چندگانه بازاری را ایجاد نمود که به طور برجسته به هدایت بازگشت سرمایه، زیر ساخت قوی و متناسب با کیفیت بالا پرداخت.

پیرو این موفقیت، چاپ پریما کسب و کار خود را گسترش داد که منجر به گسترش امکانات در سال-های اخیر شده است. سپس پنج پلتفرم های نسخه هنر های گرافیکی نوع C9210 ریکو را خریداری شد.
جداهی گفت: مشتریان ما به طور باور نکردنی تقاضای تولید با کیفیت، عرضه با قیمت مناسب و متناسب با سرعت بازار را دارند.

به عبارت دیگر، برای دستیابی به رشد متناسب با بازار که در بالا آمده، آنها نیاز به این دارند که در این سه پارامتر پیروز شوند. ما اکنون می توانیم به مشتریان خود برای دستیابی به هدف بالا، با استفاده از دستگاه های جدید ریکو برای چاپ کمک کنیم.

علاوه بر این، ترکیبی از تکنولوژی و خدمات و حمایت ریکو منجر به این می شود که به صورت آنلاین، زمان کمتری برای رساندن دستگاه به دست مشتری صرف شود. ما همچنین از مزایای مهم صرفه جویی مصرف برق و بهره وری اطاق ماشین چاپ بهره مند می شویم. در نتیجه، چاپ پریما 3 تا بیشتر از پلتفرم های نسخه هنر های گرافیکی نوع C9210 به واحد ها، برای حمایت از رشد و توسعه اضافه نمود.
همچنین دستگاه های تغذیه کننده ورق کاغذ برای چاپ را از شرکت BDT در آلمان را برای تغذیه اندازه های بزرگ ورق های بنر 1020 میلی متری که به شرکت امکان ساخت جلد های شخصی شده را می دهد را اضافه نمود.

فرایند ساخت یکپارچه به وسیله محلول سفارشی ERP کنترل شده که با سایت های تجارت الکترونیک مشتریان یکپارچه شده و سپس دسته ها، تجمیع شده و و براساس نیمرخ مشخصات شغلی و در دسترس بودن آنها وارد دستگاه های ریکو می شوند.

پلتفرم های نسخه هنر های گرافیکی نوع C9210، برگه هایی در اندازه های بالای 330×1260 را چاپ می کنند و تا 600 میکرومتر این امکان را به شرکت پریما می دهد که از کار های تجاری عریضی را فراتر از تصور مشتری تولید کند که شرکت دامنه پیشنهادات خود را گسترش دهد. مدیر کشور استرالیای چاپ صنعتی و تجاری شرکت ریکو گفت : چاپ پریما به عنوان بخشی از قلمرو یکپارچه تولیدات چاپ جهانی، نیازمند راه حلی برای حمایت از انتظاراتش می باشد.

لن گفت: یک ورق از 8 پلتفرم های نسخه هنر های گرافیکی نوع C9210 می تواند چیزی بیش از 7 میلیون ورق دولایه در هر ماه، در طول یک دوره زمانی تولید کند. ما مفتخر هستیم که شریک چاپ پریما، نه فقط در استرالیا بلکه در خانواده خدمات چاپ عکس در ایالات متحده آمریکا و اروپا هستیم.

 

منبع خبر : Prima Printing fuels growth with Ricoh’s print solution ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید