شرکت چاپ شماره ۱ جهان

شرکت چاپ شماره ۱ جهان

در این مطلب قصد داریم به معرفی شرکت چاپ شماره ۱ جهان بپردازیم. شرکت مینتمن پرس (Minuteman Press Company) یک فرانچایز در حوزه طراحی، چاپ و مارکتینگ است که سال ۱۹۷۳ توسط روی و باب تیتوس (Roy and Bob Titus) تاسیس شد. در حال حاضر این شرکت توسط نیکلاس تیتوس (Nicholas Titus) نوه ی روی تیتوس اداره می شود و حدود ۱۰۰۰ شعبه در سراسر جهان دارد و به عنوان شرکت چاپ شماره ۱ جهان شناخته می شود.

یکی از شعارهای معروف این شرکت این است که : ما می توانیم هر چیزی را که می توانید روی آن نام، تصویر یا لوگو قرار دهید را تولید کنیم.

مشتریان شرکت Minuteman Press را طیف گسترده ای از سازمان های محلی، دولتی، غیر انتفاعی، تیم های ورزشی حرفه ای، مشاغل، کارآفرینان و سایر مصرف کنندگان تشکیل می دهند.

 

به نقل از وب سایت اصلی مینتمن پرس 

ما اینجا هستیم تا شریک شما در کسب و کارتان باشیم و به شما کمک کنیم تا محصولات و خدمات خود را بازاریابی، تبلیغ و به مخاطبان هدف خود معرفی کنید تا فروش خود را افزایش دهید. قدرت چاپ قوی تر از همیشه است چرا که موارد چاپی برای مخاطبان ملموس هستند.

منظورمان از ملموس این است که مخاطبان می توانند اقلام چاپی را در دستان خود نگه دارند و آن را لمس کنند و به دلیل اینکه یکی از حواس مهم آنها درگیر می شود، زمان خوبی است که بیشترین تاثیر گذاری را روی آنها داشته باشید.

 

بزرگترین شرکت چاپ جهان

بزرگترین شرکت چاپ جهان

شرکت مینتمن پرس به عنوان ارايه دهنده خدمات چاپ، بازاریابی و تجاری شماره ۱ جهان شناخته می شود که با مجموعه گسترده ای از محصولات و خدمات به فرانچایز های خود کمک می کند تا به رشد کسب و کار خود ادامه دهند.

از مهمترین کمپین های تبلیغاتی شرکت مینت من پرس می توان به کمپین های : بازاریابی دیجیتال، خدمات گرافیکی، خدمات طراحی وب، ادغام استراتژی های چاپی و آنلاین و تقریبا تمام اقلام چاپی اشاره نمود.

شرکت Minuteman Press در ابتدا در لانگ آیلند (Long Island) شروع به کار کرد و سپس با رشدی سریع در سراسر ایالات متحده شعبه های خود را افتتاح کرد و سپس در کشورهای دیگر سرمایه گذاری و رشد کرد.

روی و باب تیتوس بنیانگذاران بزرگترین شرکت چاپ جهان برای اطمینان از اینکه هر صاحب امتیاز این شرکت از حمایت محلی مستمر مورد نیاز خود برخوردار است، دفاتر منطقه ای راه اندازی کردند که تا به امروز به رشد و شکوفایی فرنچایزها کمک می کند.

امروز شرکت مینت من پرس مفتخر است که نزدیک به ۱۰۰۰ فرنچایز تحت حمایت تیم های پشتیبانی محلی در سراسر جهان در پنج کشور از جمله ایالات متحده، کانادا، آفریقای جنوبی، استرالیا و بریتانیا دارد.

 

منبع مطلب : Minuteman Press Company ترجمه شده توسط چاپ روشا