“مولتی کالر” موفقیت کارآموز را نشان می دهد

مولتی کالر

مولتی کالر ( چند رنگ ) استراليا که همچنين بعنوان علامت  MCC شناخته می شود، مجموعه ای از کارآموزان موفق را در اختیار دارد که جوایز LIA را در استرالیای جنوبی از آن خود می کنند و دستورالعمل موفقیت آن را نيز با چاپگر استرالیايي به اشتراک گذاشته اند.

این شرکت جایزه کارفرما را، در شب جایزه LIA هایدلبرگ كه پيش تر بخاطر فرمولش شناخته شده است، در ارتقا دوره های کارآموزی در کسب وکار برای آموزش مهارت هاي جديد به کارگران و تعمیق پایگاه دانش خود به خانه برد.

این شرکت ۲۱ کارآموز در سطح ملی و ۱۱ نفر در استرالیای جنوبی دارد که در آن جاناتان پیت، جایزه سال فارغ التحصیلي را به خانه برد.

اندرو رینولدز، مدیر آموزش ملی مولتی کالر استرالیا، توضیح می دهد که “كارآموزان همیشه برای ما کانون توجه بوده اند، تا از آینده کسب و کار مراقبت کنیم.

ما نرخ ابقاء قوی و نرخ موفقیت بالایی برای تکمیل داریم.

ما در تلاشيم تا کارفرماي انتخابی باشیم و فرصت هایی را برای افراد فراهم کنیم تا در کسب وکار رشد و پيشرفت کنند. این یک فرصت داخلی و همچنین یک فرصت توسعه شغلی مي باشد.”

کارگران سطح ورودي به انجام وظايف اساسي تشویق می شوند تا بعنوان كارآموز پيشرفت كنند، همانطور که رینولدز می گوید آن ها پیش از این شرکت، تجارت و صنعت را می شناسند.

او می گوید: “ما متوجه شدیم که شما تعهد خوبی می گیرید. آن ها به عنوان دستیاران ماشیني، كمك دست کارخانه و کارکنان کارخانه به اینجا می آیند. دوره کارآموزی به آن ها یک صلاحیت تجاری و درکي كامل از کل روند می دهد.”

 

منبع خبر :  Multi Color reveals apprentice success   ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید