میماکی تاکنون در نمایشگاه جهانی چاپ 2019 بیشترین حضور را داشته است

میماکی

میماکی در نمایشگاه جهانی اکسپو 2019 با بزرگترین غرفه FESPA خود نمایش داده خواهد شد و محصولات با ویژگی های جدید و غنی را برای ایجاد تمایز و سودآوری عرضه خواهد کرد.

Mimaki Europe، یک تولید کننده پیشرو در چاپگرهای جوهر افشان و سیستم های برش، امروز اعلام کرد که میزبان بازدیدکنندگان از نمایشگاه FESPA Global Print Exposition 2019 (مونیخ، آلمان – 14-17 ماه می 2019) در بزرگترین غرفه FESPA خود خواهد بود. افزایش در اندازه استند این شرکت نه تنها سندی بر پیشنهاد گسترده Mimaki، بلکه سندی بر رشد بین المللی آن، موقعیت پیشرو بازار و تعهد به موفقیت مشتری را نشان می دهد. Mimaki همچنین از پلت فرم نمایش استفاده خواهد کرد تا محصولات غنی از ویژگی های جدید خود را برای ایجاد تمایز برای مشتری و سود دهی راه اندازی کند.

غرفه Mimaki (پایه B6-A30) شامل چهار زمینه کسب و کار کلیدی – گرافیک نمادها و نشان ها؛ محصولات صنعتی؛ منسوجات و سه بعدی. در یک جشن تنوع کاربردی، میز مامیکی نشان خواهد داد که چگونه مشتریان می توانند از تکنولوژی پرینتر نوین جوهر افشان این شرکت استفاده کنند تا درآمد بیشتری را به دست آورند و بازار های جدید را با فرصت های جدید کاربردی معرفی کنند.

” با نشان دادن باهوش ترین مجموعه های فناوری های پیشرفته در بزرگترین FESPA ما تا کنون، ما قصد داریم تعهد روشن خود را به صنعت نشان دهیم. به طور جزئی، این موضوع از طریق برخی از نقاط قوت اصلی تجارت Mimaki مانند انعطاف پذیری و تخصص تحقیق و توسعه ما امکان پذیر شده است. بر خلاف برخي از رقبا، ما مي توانيم به سرعت خود را با تغييرات بازار و فرصت هاي مشتريان وفق دهیم تا پيشرفت هاي مداوم سيستم و نوآوري هاي برند-جديد را محقق کنیم.” Danna Drion، مدير بازاريابي، Mimaki EMEA.

Drion گفت: “ما برای FESPA 2019 با نمونه محصولی که این قابلیت را به تصویر می کشد، هدفگذاری کرده ایم. علاوه بر این، ما از نمایش برای آموزش بازار استفاده خواهیم کرد – برای نشان دادن طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی موفق و سودآور که توسط راه حل های چاپی ما قادر به فعالیت شده و باعث افزایش درآمد مشتری می شوند”.

 

نشانه گذاری گرافیک

میماکی پرچمداری UV LED و سیستم های چاپ غلتک-به-غلتک سازگار با حلال سازگار با محیط را به صورت موردی نشان می دهد و قابلیت های چاپی و برش های متنوع، قابل اعتماد و با کیفیت بالا را برای برنامه های کاربردی با نشانه های گرافیکی فراهم می کند. برای پرینترها از سطح ورودی گرفته تا با بازده بالا، این محلول ها طراحی شده اند تا فراهم کنندگان خدمات پرینت را قادر سازد تا استفاده از تکنولوژی میماکی “پرینت گرفته و سود ببرند”.

میماکی لارج فرمت

چاپگر-برنده مجتمع UCJV300 برنده جایزه در کنار حلال پرچم دار و چاپگرهای UV میماکی حاضر خواهند بود.

 

Mimaki UCJV300-75: یک پرینتر/ برش دهنده مجتمع UV برنده جایزه، با وِیژگی قابلیت جوهر سفید. با این سیستم منحصر به فرد قادر به چاپ چهار لایه، این سیستم برای ایجاد گرافیک تبدیل شونده برای برنامه های کاربردی ایده آل است. همچنین منحصر به Mimaki – چاپ پنج لایه اجازه می دهد تا طرح های مختلف در هر دو طرف یک زمینه به طور همزمان چاپ شود، که برای برنامه های کاربردی فیلم شفاف عالی است. کوچکترین مدل سری های UCJV300 چند کاره Mimaki، همچنین دارای جوهرهای Greenguard Gold Certified LUS-170 (جوهرهای گرینگارد گلد با گواهی LUS-170) است.

Mimaki CJV150-160: چاپگر/ برشگر مجتمع با حلال سازگار با محیط زیست در سطح مقدماتی، عملکرد بالا، چند کاره بودن و غنی بودن در رنگ ارائه می دهد. با مجهز بودن به انواع جوهرهای جذاب، از جمله نقره ای، نارنجی و سیاه و سفید، یک راه حل مقرون به صرفه برای سازندگان نشانه، حرفه ای های نمایش گرافیکی و فروشگاه های چاپگر ارائه می کند.

Mimaki JV300-160: یک نسل بعدی چاپگر سازگار با محیط زیست / تصفیه، JV300-160، یک مرجع جدید برای پرینترهای حرفه ای با فرمت گسترده پایه گذاری می کند. ارائه چند کاره بودن بی نظیر از انواع مختلف جوهر (با نام های، نارنجی و سیاه و سفید)، چاپ عکس با کیفیت در سرعت های بالا (تا 105.9 متر مربع بر ساعت در حالت فوق -پیش نویس[1]) را امکان پذیر می کند. در مجموع، JV300-160 راه حل ایده آل برای متخصصان نشانه و گرافیک، تولید کنندگان لباس ورزشی و مد، و همچنین فروشگاه های چاپگر است.

Mimaki UJV55-320: این پرینتر جوهر افشان LED UV با عرض 3.2 متری به طور منحصر به فردی خروجی بسیار عریض و با کیفیت بالا را با تولید در حجم بالا (تا 110 مترمربع در ساعت) ترکیب می کند. جوهر سفید، قابلیت رسانه ای شفاف و نیز چاپ همزمان با غلتک دوقلو، از ویژگی هایی هستند که UJV55-320 را برای تولید آگهی ها (بنرها)، خرده فروشی، نمایشگاه و گرافیک پنجره ای و برنامه های کاربردی مشابه ایده آل می کند.

 

محصولات صنعتی

برای بازار صنعتی، Mimaki سه عدد از پرینترهای دیجیتال UV LED مستقیما – تخت خود را از سریUJF به نمایش گذاشت- the Mimaki UJF-7151plus، the Mimaki UJF-3042 MkII وthe Mimaki UJF 6042 MkII.

با ارائه اندازه چاپ از 710 mm* 510 mm به A3 و A2 و زمینه هایی با ضخامت تا 153 mm، نمونه کارهای UJF Mimaki به طور خاص برای بازار محصولات تبلیغاتی طراحی شده است. بازدید کنندگان در غرفه تحت تاثیر طیف گسترده ای از محصولات خلاقانه تبلیغاتی در مواد مختلف قرار خواهند گرفت، که نشان می دهد چگونه پرینت دیجیتال پیشرفته امکان افزودن به ارزش، شخصی سازی سودآور و قابلیت های اقتباسی را ممکن می سازد.

 

منسوجات

در مرکز نمایشگاه نساجی Mimaki در FESPA آخرین چاپگر رنگ آمیزی این شرکت است Mimaki TS55-1800. با ارائه عملکرد مداوم و نسبت قیمت به کیفیت بی سابقه، این چاپگر بهبودبخش تجارت، بازارهای داخلی و متوسط ​​را مورد هدف قرار می دهد و برای کاربرانی طراحی شده است که نیاز به بهره وری بالا و چاپ با کیفیت بالا با رنگ های زنده و پویا و تصاویر واضح دارند. با مجهز بودن به فن آوری های اصلی Mimaki، از قبیل MAPS، NCU و NRS، با جوهرهای جدید Sb610 چاپ می کند که ECO PASSPORT را با گواهینامه OEKO-TEX® حفظ می کند و الزامات پایداری خاصی را براورده می کند. TS55-1800 برای پارچه های داخلی، لباس های ورزشی و مد، پرچم ها و پرده ها مناسب است.

منسوجات

 قابلیت های چاپ Mimaki در بخش های مختلف، از گرافیک نشانه ها تا نساجی و پوشاک، در FESPA نشان داده خواهد شد.

یک حامی مالی مهم  FESPA Global Print Expo (نمایشگاهی چاپ جهانی FESPA)، میماکی، یک شرکت کننده کلیدی در “چاپ پوشش می سازد” ویژگی نساجی خاص FESPA خواهد بود.

 

سه بعدی

میماکی با تکنولوژی تولید افزودنی رنگ پیشرفته خود “آینده را در رنگ شکل می دهد”. Mimaki 3DUJ-553 به عنوان نخستین سیستم چاپ سه بعدی پلیمری شناخته شده است که بیش از 10 میلیون رنگ مختلف را در اختیار دارد. با استفاده از CMYK با جوهرهای سفید و شفاف، محصولات با عکس نزدیک به واقعیت با نمایش رنگ های غنی از قبیل رنگ نقطه ای، سایه ها و گرادیان رنگ ها و نیز جلوه های ویژه ای چون شفافیت کامل و رنگ نیمه شفاف تولید می کند.

بازدید کنندگان از غرفه میماکی پرینتر 3DUJ-553 3D را در حال اجرا زنده و ارائه اشیاء با جزئیات فوق العاده دقیق و سطوح صاف خواهند دید. چاپگر سه بعدی Mimaki برای چنین برنامه های کاربردی مانند مدل های مقیاس پذیر، مدل سازی و نمونه سازی از طریق هنر سه بعدی، مجسمه ها، و همچنین ابزار و تجهیزات پزشکی و آموزشی ایده آل است.

FESPA Global Print Expo 2019 (نمایشگاه چاپ جهانی FESPA 2019) بزرگترین نمایشگاه تخصصی چاپ در اروپا برای چاپ دیجیتال عریض و صفحه نمایشی، چاپ روی پارچه و محلول های نشانه گذاری است. این نمایشگاه در Messe مونیخ بین 14-17 می برگزار خواهد شد. از Mimaki Europe  در غرفه 30 در سالن B6 بازدید نمایید.

 

لینک منبع خبر :  Mimaki to have largest ever presence at the Global Print Expo 2019  ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید