پرینتر جدید ارتقاء یافته میماکی از نوع فلت بد

چاپ فلت بد میماکی

میماکی یک مدل فلت بد ( flatbed ) جدید عرضه کرده است، که از ماه می قابل دسترس خواهد بود که قابلیت چاپ 2.5D، قادر به لایه جوهر اشعه ماوراء بنفش برای اثرات بالا، شبیه سازی از آجر یا چوب است.JFX200-2513 EX یک مدل ارتقاء یافته به چاپگر جوهر افشان UV JFX200-2513 Mimaki است که برای اولین بار در سال 2013 عرضه شده است. این شرکت می گوید 200 درصد چاپ سیاه و سفید این پرینتر از مدل های قبلی بیشتر است. فلت بد توانایی چاپ مستقیم بر روی تخته ای سفید، تخته شفاف / رنگی، چوب، مقوا و فلز با اندازه تا 2500 میلیمتر × 1،300 میلی متراست، و با pitching  Mimaki  برای پنل های نشانه دار، نمایش مبلمان و مصالح ساختمانی مناسب است.

براد کرایتان، مدیر بازاریابی بین المللی میماکی، توضیح می دهد: “این مدل ، به صورت رسمی از ماه می در دسترس است و از هفته آینده در نمایشگاه سیدنی ما یک ماشین از این مدل به نمایش در خواهد آمد.

“مزایای این مدل ،افزایش سرعت تولید، همراه با ویژگی های جدید که مزایای چاپ عمومی را به همراه دارد. با چاپ برجسته، ‘چاپ 2.5D  ‘، قادر هستیم سطوح متفاوتی از تصویربرداری سطح و بافت های واقعی را ایجاد کنیم.این قابلیت از طریق سخت افزار و نرم افزار ممکن شده است.

“آنچه در این بازار می بینیم، مزایای استفاده از رنگ سفید و چاپ بر روی سهام غیر متعارف است. چاپ سفید با رنگ،به صورت پوشش دار، دارای افزایش 200 درصدی در سرعت تولید است.”در بازار مزایای می توانید مزایای آن را ببینید، به خصوص در جهان مسطح، که سفید شناخته شده است.

“ما می توانیم این حالت را در سرعت تولید  اعمال کنیم در حالی که در گذشته چنین امکانی نبود. اکنون می توانیم چهار رنگ و یک نقطۀ رنگ سفید، با سرعت 35sqm/h چاپ کنیم. در نسل اول ما حداکثر سرعت 12.5sqm / h را داشتیم. این موضوع اصلی است، اما با چاپ بافتی و چند لایه، بافت ساز 2.5D برای برنامه های کاربردی خاص جالب خواهد بود.

“original درسطح بین المللی موفق بوده است،این نسل بعدی است که  با همان اندازه زمینه، یک استاندارد را فراهم کرده است که مردم به آن علاقه نشان می دهند. ما آن را بهبود دادیم و با تولید بیشتر و بهبود ویژگی ها  سری جدیدی را برای ارضا کردن بازار اصلی که در آن موفق بوده ایم، توسعه دادیم. ”

 

لینک منبع خبر :  Mimaki launching upgraded flatbed   ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید