JD Graphic برای نصب روی اولین سری منتشر شده ی RMGT 9 به همراه Roll-to-Sheet Feeder و LED-UV Curing

جیمز دبلسیو، و همسرش ماریا با راه اندازی دفتر نشر معروف شان با عنوان JD Graphic از سال 1963 به عنوان یک کارگزار چاپ در شیکاگو شروع به کار کردند. امروزه، JD Graphic توسط نسل سوم خانواده ی دبلسیو اداره می شود، جیمز دبلسیو به عنوان مدیر دفتر، و پسر نیک دبلسیو به عنوان معاونش، رهبری یک کسب و کار خانوادگی را بر عهده دارند که بیشتر در منطقه ی شیکاگو فعالیت می کنند. JD Graphic با داشتن 40 کارمند، با چندین نشریه را چه نشریات کاغذی و چه نشریات دیجیتالی همکاری می کند، همچنین یک بخش مختص خدمات دارد. در پائیز امسال، JD Graphic با نصب یک RMGT 920PF-8+LED-UV 8 رنگ، مجهز به سیستم GEW’s Leo-LED-UV فعالیت هایش را گسترش داد.

نیک دبلسیو در این باره می گوید: «ما یک دفتر چاپگر تجاری مرکزی هستیم»، والدین در این باره اعتقاد دارند که: «پدربزرگم این تجارت را بنا نهاد و مابقی اعضای خانواده فرهنگ مترقی این حرفه را تا امروز ادامه داده و آن را حفظ کرده اند. با نصب سری RMGT 9، تمام کاری را که برای ماندن در خط فعلی تولید و تبدیل شدن به یک بازار جذاب باید انجام می دادیم، انجام دادیم. این دستگاه تبدیل به رول به کاغذ تازه تولید شده اولین نوع این سری دستگاه ها است؛ و من معتقدم که نصب و راه اندازی اش کلید مهمی برای موفقیت ما در آینده خواهد بود، و به ما این امکان را خواهد داد تا هزینه های زیادی را صرفه جویی کنیم، علاوه بر اینکه سری RMGT 9 کمترین هزینه تولید چاپ را دارد». از آنجا که JD Graphic تجربه ی طولانی در همکاری با مطبوعات و زنجیره ی تأمین کاغذ دارد، دبلسیو توانایی اضافه کردن یک دستگاه تبدیل رول به کاغذ توسط سری RMGT 9 را عامل کلیدی مهمی در تصمیم گیری هایشان برای سرمایه گذاری در آینده می داند.

«ما متوجه ارزش رول ها و کاغذ، در دسترس بودن سهام، و کاهش هزینه ی نیروی کار هستیم. اگر بتوانیم با این دستگاه رول بخریم و آن را تبدیل به کاغذ کنیم، در هزینه های زیادی صرفه جویی کرده ایم، پس اندازی که در تعیین قیمت برای مشتریانمان نیز مشخص می شود. با این کار دیگر نیاز به همکاری و انتظار کمک سایرین نداریم، و معتقدم که این دستگاه جدید کاتالیزور واقعی برای رشدمان خواهد شد».

JD Graphic با جایگزین کردن دستگاه LED-UV RMGT با یکی از شبکه های قدیمی هایدلبرگ اش کیفیت چاپ خود را بسیار بالا می برد، و توانائی چاپ طیف گسترده ای از بسترها و سطوح براق را می یابد. این حرکت مهم و استراتژیک، مسیرهای فروش جدید و زیادی برای JD Graphic باز می کند. کاغذهای تولیدی جدید با ویژگی هایی نظیر تغییر صفحه کاملاً اتوماتیک، اتوماسیون آماده ساز رنگ و عملیات بدون توقف، باعث کاهش چشمگیر تولید زباله، بهبود سرعت در بازار و ارائه محصول نهایی عالی به مشتریان خواهد شد.

در حالی که این شرل در طول 56 سال نخست فعالیت تجاری اش در زمینه ی چاپ بسیار موفق عمل کرده است، اما در حدود 15 – 10 سال است که به دنبال فرصت های جدید رشد است. دبلسیو اکنون می تواند برچسب کیفیت بالا را روی کارهایش بگذارد. داشتن دستگاه تبدیل رول به کاغذ برای شرکت JD Graphic یک مزیت مالی مهم است، زیرا در این بخش ها سهام هایی مانند فلز و تخته با درجه بالا و پلاستیک گران قیمت نقش مهمی در هزینه های ایجاد شده دارند. مزایای فوق العاده تولید کاغذ با دستگاه های هشت رنگ GEW LED-UV، و فناوری کوانتومی تبدیل رول به کاغذ، سکوی پرش فوق العاده ای برای JD Graphic خواهد بود و باعث می شود موقعیت قدرتمندی در بازار جدید بیابد.

نیک دبلسیو می گوید: «سری 9 RMGT با یک امکان تبدیل رول به کاغذ قادر به عملکرد طولانی مدت بدون توقف است و همین طور مانند مطبوعات دیجیتال، زمان آماده سازی و ضایعات بسیار پائینی دارد. این یک سرمایه گذاری واقعاً مهیج است. مرحله ی بعدی پس از نصب این دستگاه، بازاریابی بر مبنای قابلیت های جدید و حفظ مشتریان وفادار خواهد بود. ما زمان اندکی نیاز داریم تا روش های چاپ جدید را یاد بگیریم و سپس شروع کنیم به آزمایش بر اساس بسترها و مواد مختلف. راستش امیدوارم طی چند سال آینده تجارتمان به حدی رشد کند که احساس کنیم باید دستگاه دیگری هم نصب کنیم».

کریس مانلی، مدیر شرکت گرافکو و توزیع کننده RMGT در منطقه می گوید: اخیراً فعالیت در صنعت چاپ زیاد شده و برای من، JD Graphic نمونه ی کامل این مسئله است. خبر خوب این است که JD Graphic به زودی تبدیل به بخش پایدار و پر سود بازار خواهد شد».

او ادامه داد: «آن ها رشد چشمگیری داشته اند و به عنوان یک شرکت چاپگر تجاری، موفقیت زیادی داشته اند، اما مرحله ی بعدی رشدشان در جهت جدید و پر سود – بسته بندی و برچسب گذاری – باید مثل همیشه با تولید محصولات باکیفیت همراه باشد. این شرکت، یک شرکت عالی است که توسط یک خانواده عالی اداره می شود و دیدن اینکه دستگاه چاپگر RGMT چه کاری انجام می دهد، هیجان انگیز خواهد بود. ما سخت تلاش می کنیم تا هر روز به مشتریان مزایای بیشتری ارائه دهیم، از این رو مشتاقم ببینم JD Graphic تا چه حد از این مزایا استفاده می کند».

 

منبع خبر : JD Graphic to Install First RMGT 9 Series Press with Roll-to-Sheet Feeder & LED-UV Curing ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید