آینده درخشان برای صنعت جوهر افشان

صنعت جوهرافشان

مارکوس تیمسون : چشم انداز جوهر صنعتی بسیار روشن است و آینده ی روشنی در انتظار بازار است”

بر اساس بررسی جدیدی که توسط FM Future و Ricoh Europe انجام شده است، تقریبا همه ی افرادی که با صنعت چاپ در ارتباط هستند، در مورد آینده ی صنعت جوهر افشان، دید بسیار مثبتی دارند.

بررسی هایی که بر روی آینده ی صنعت جوهر افشان صورت گرفته است، 99% احساس اطمینان به آینده ی درخشان جوهر افشان صنعتی را نشان می دهد. این بررسی نشان میدهد که در طی 12 ماه آینده، حدود 40% رشد در این صنعت به وقوع خواهد پیوست.

در پرسش و پاسخ هایی که از صاحبان مشاغل مرتبط با صنعت چاپ صورت گرفت، 56% از افراد فرصت رشد بیشتر چاپ جوهر افشان را در بحث بسته بندی ( به ویژه چاپ کارتن ) ارزیابی کردند و 44% دیگر معتقد بودند چاپ جوهر افشان، در چاپ پوشاک و دکوراسیون ( چاپ کاغذ دیواری )، فرصت بیشتری برای رشد در اختیار خواهد داشت.

به طور کلی انتظار می رود، صنایع بسته بندی، دکوراسیون و نساجی، رشد بیشتر صنعت چاپ جوهر افشان را در آینده ی نزدیک رقم میزنند.

مارکوس تیمسون، بنیانگذار “FM Future” در انتها خاطر نشان کرد : با توجه به بررسی های انجام شده، آینده ی جوهر افشان بسیار درخشان است و می تواند نقش بسیار مثبتی در قدرتمند کردن بازار داشته باشد.

 

منبع خبر : Industry confident in inkjet future ترجمه شده توسط روشا

دیدگاهتان را بنویسید