معرفی امکانات جدید شرکت هایدلبرگ

دیانا گو

معرفی ماشین برش کاغذ ، فویل کوب و چسب کاغذ شرکت هایدلبرگ برای بازار کوتاه مدت آمریکای جنوبی در رویداد چاپ پرینتینگ یونایند

شرکت هایدلبرگ در آمریکای جنوبی با شعار «هرجا هستی، یک قدم جلوتر برو»، راهکارها و سرویس های خود برای بازارهای تجاری، بسته بندی و برچسب را در غرفه 10143 رویداد پرینتینگ یونایتد ارائه خواهد کرد. هایدلبرگ چه در بخش افزایش بهره وری مصرف کنندگان خود چه در کمک به رشد آنان، راهکارها و خدماتی دارد که می تواند ناشران را (فارغ از حجم کنونی یا بخش اصلی بازار کسب و کار آنان) یک گام جلوتر ببرد. هایدلبرگ با هدف نیرو بخشیدن به مصرف کنندگان تجاری و تولیدکنندگان مقوا برای توسعه بخش های جدید کسب و کار، ماشین برش کاغذ و فویل کوبی خود با نام دیجی ماتریکس 60 (Digimatrix 60 FC) و همچنین چسب مقوا دیانا گو 85 (Diana Go 85) (که هردو دستگاه هایی برای بسته بندی هستند) را در اولین رویداد پرینتینگ یونایتد در 23 تا 25 اکتبر 2019 در دالاس معرفی خواهد کرد.

 

دیجی ماتریکس و دیانا گو: راهکارهای بسته بندی سریع برای ناشران و تبدیل کنندگان کاغذ

توجیه قیمت یک دستگاه برش کاغذ و چسب کاغذ برای ناشران تجاری که قصد درونی کردن کار چاپ در شرکت خود را دارند و تبدیل کنندگانی که در پی یافتن راهکار اقتصادی در کوتاه مدت هستند می تواند دشوار باشد. دیجی ماتریکس 60 جدید هایدلبرگ که یک دستگاه برش کوچک کاغذ و فویل کوب است، پاسخ ایده آلی برای طول اجرای دیجیتال به حساب می آید. دیجی ماتریکس با ردپای بسیار اندکی می تواند تا 5500 ورق در ساعت انجام داده و ورق هایی تا سایز 60 * 45 سانتی متر (که سایز ایده آلی است) را پردازش کند. نسخه فویل کوب دستگاه امکان فویل کوبی روی سطوح مختلف را فراهم می کند. این ماشین می تواند به مسترست مجهز شود که هر ورقه را جداگانه از طریق نشان چاپ برای ثبت چاپ تا برش ثبت می کند و امکان پردازش آسان ورقه های چاپ شده دیجیتالی را فراهم می کند.

دیانا گو 85 جدید هایدلبرگ که یک چسب زن مقرون به صرفه، منعطف و مولد است، در حال نشان دادن خود در پرینتینگ یونایتد است. دیانا گو با کمتر از 10 متر طول، می تواند با سرعت 250 متر بر دقیقه (820 فوت در دقیقه) و تا 85 سانتی متر عرض مقوا تولید کند. دیانا گو انواع مختلفی از کارت از جمله مقوا های راست و ته بسته و همچنین انواع ویژه دارای پیوست مانند پاکت نامه و پوشه ارائه را تولید کند. دیانا گو به دلیل طراحی فشرده و تنوعی که دارد در بیشتر محیط های کوتاه مدت، دیجیتال و یا تجاری به خوبی جای می گیرد.

 

راهکارهای مقیاس پذیر بست بندی دیجیتالی واک ثرو (Walkthrough) و هایدلبرگ

دیجی ماتریکس و دیانا گو هر روز به همراه دستگاه چاپ دیجیتال ورسافایر و پرینکت در یک بررسی زنده بسته بندی دیجیتال در پرینتینگ یونایتد حاضر می شود. دستگاه چاپ دیجیتال ورسافایر می تواند با سرعت تا 135 صفحه در دقیقه و تا سایز حداکثر 24 * 124 سانتی متر چاپ کند. ورسافایر با توانایی چاپ 24 نقطه و امکانات دیگر، انتخاب بی نظیری برای کار بسته بندی و برچسب زنی است.

این بررسی بسته بندی دیجیتال با استفاده از این تجهیزات، کار بسته بندی را از آغاز تا پایان نمایش خواهد داد. این کار با مابقی نشریات موجود در غرفه هایدلبرگ گره در ارتباط است و همه مشاغل بسته بندی و برچسب زنی که با استفاده از محصولات آن در بخش کاملی از تجهیزات هایدلبرگ تولید شده اند را به نمایش می گذارد. هدف هر دوی این موارد این است که راهکارهای مقیاس پذیر هایدلبرگ را به صورت موردی نشان دهند، یعنی هایدلبرگ فارغ از اندازه و نوع کسب و کارهای حوضه چاپ و نشر، راهکارها و خدماتی دارد که بسته به رشد و تغییر نیاز و کسب و کار مشتریان انعطاف کافی داشته و به کار می آیند.

محصولات و خدمات گسترده هایدلبرگ در طول سال ها رشد چشمگیری داشته است و در طول تاریخچه خود به تلاش های مشترک با شرکت هایی مانند مسترورک مشهور است که هایدلبرگ را به وضعیت کنونی خود رسانده است. هایدلبرگ به تازگی از طریق همکاری هایش با شرکت گالوس (Gallus) توانسته است به مشتریان خود در ورود به عرصه نشر و رشد در آن کمک شایانی بکند. هیلدبرگ توانسته است موقعیت بی نظیری در اتصال یکپارچه و بدون خلل تمام خطوط تولید خود به یکدیگر از طریق پرینکت (Prinect) دست پیدا کند و به مشتریانش توانایی کنترل و بهینه سازی هوشمندانه خود و همچنین به حداکثر رساندن بهره وری و خروجی کار را بدهد.

 

چیزهای بیشتری در مورد هایدلبرگ

هایدلبرگ علاوه بر سه دستگاه ورسافایر، دیجی ماتریکس و دیانا گو، در غرفه خود راهکارهایی برای به نمایش گذاشتن مدیر تولید پرینک و مدیر کسب و کار و همچنین راهکارهای چرخه عمر از جمله فروشگاه الکترونیکی هایدلبرگ و پلتفرم های دستیار دارد. اطلاعات بیشتر در مورد ارائه محصولات، نشست خبری هایدلبرگ و بخش های دیگر پرینتینگ یونایتد در صفحه اختصاصی هایدلبرگ و در خبرهای آتی منتشر خواهد شد.

 

 

منبع خبر : Heidelberg to Launch Die Cutter/Hot-Foiler and Folder Gluer for North American Short-Run Market at Printing United ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید