هایدلبرگ از افتتاحیه ای عمومی خبر داد

قرار است که گروه هایدلبرگ (شرکت آلمانی هایدلبرگ، تولیدکننده­ ی انواع ماشین‌‌ آلات و تجهیزات چاپ صنعتی (پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ) در سطح بین‌ المللی است.) در 14 نوامبر، میزبان افتتاحیه ی عمومیِ پائیزی خود تحت عنوان “نیرومندسازیِ خروجیِ دیجیتالی شما” باشد.

این رویداد به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا دستگاه های چاپ دیجیتالیِ کاملاً یکپارچه ی وِرسافایر ، همچنین نرم افزار پرینِکت ( نرم­ افزاری قدرتمند که می­توان با آن فایل­های pdf را اصلاح و یا کنترل کنید ) این شرکت را در عمل مشاهده کنند.

اعضای تیم هایدلبرگ هر دو محصول را به نمایش گذاشته، همچنین دیگر مسائلی را که چاپگرها با آن روبرو هستند، از جمله نحوه ی افزایش سرعت چاپ با تمرکز بروی برنامه های نمایشگر؛ چگونگی بهبود کیفیت یک محصول همچنین به حداقل رساندن هزینه های گارانتی و شکایات مشتریان بدون سرمایه گذاری سنگین بروی فرآیندهای گران قیمت و زمان بر اثبات؛ و چگونگی تمرکز کسب و کارها بروی کیفیت و سازگاری چاپ با مدیریت رنگ هایدلبرگ را مورد تحقیق و بررسی قرار خواهند داد.

کریس ماتیوس ، مدیر کسب وکار تجهیزات دیجیتالیِ هایدلبرگ گفت، “با کوتاه تر شدن زمان سررسیدها و کمبود درآمدها، شما باید به منظور به دست آوردن مشتریانی جدید و حفظ مشتریان موجود، از تمامی مزیت هایی که دارید، کاملاً بهره داری کنید. با دستگاه های چاپ دیچیتالی وِسفایر که توسط یک جریان کاری کاملاً یکپارچه ی نرم افزار پرینکت هایدلبرگ هدایت می شود، قدرت تولیدِ دیجیتالی اتوماتیک را تحت کنترل خود در آورده و چگونگی رشد کسب و کارتان را تجربه کنید”.

جیکوب هِدیمام رئیس پرینکت در گروه NE هایدلبرگ افزود، “پرینکت شما را قادر می سازد تا بروی مسائل مهم متمرکز شوید. این برنامه تمامی عملکردهای سوار کردن صفحه یا کلیشه ، حروف چینی ، قبل از پرواز ، مدیریت رنگ و سرور جریان کاری را به همراه اتوماسیون جریان کاری در یک بسته از محصول ارائه می دهد.”

دیگر تهیه کنندگان شرکت کننده در این افتتاحیه ی عمومی، شامل شرکت های مورگانا ، فن آوری های ویوید لامینیتینگ ، مجیک تاچ ، و تدارکات گرافیکی بین المللی هستند.

 

 

منبع خبر : Heidelberg announces open house ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید