فوجی زیراکس رقابت طراحی ملی را راه اندازی می کند

فوجی زیراکس

فوجی زیراکس استرالیا مسابقه‌ی طراحی فن‌ آوری آینده‌‌ ی مطبوعات تولیدی ایریدیس خود را با هدف تربیت طراحان با نوآوری جدیدی در فن‌ آوری چاپ آغاز کرده‌است.

با استفاده از “آینده” به عنوان طرح گسترده‌ی رقابت، به طراحان اجازه‌ ی آزادی کامل در خلاقیت را می‌دهد، همچنانکه آنها تشویق می‌شوند تا اثر هنری چاپی خود را با استفاده از CMYK + شامل فلزات طلا و نقره به همراه سفید یا روشن تنظیم کنند.

هشت طرح برتر، برنده‌ی یک کارت هدیه‌ی 1000 دلاری از Apple Store خواهد بود که ورودی‌ ها در تاریخ 3 می بسته می‌شود.

راجر لابروم، مدیر ارشد بازاریابی، خدمات ارتباطات گرافیکی، فوجی زیراکس استرالیا می‌گوید: “به طور سنتی طراحان یا حتی برندها، خودشان هنگام طراحی برای چاپ، در استفاده از رنگ های خاص تردید داشته‌ اند، زیرا این امر به‌ صورت هزینه‌ های هنگفت و زمان‌ بر دیده می‌شود. با این حال، مطبوعات تولیدی ایریدیس فوجی زیراکس همه‌ ی اینها را با گشودن آزادی برای طراحان در ایجاد آثار هنری با تمایز و بریدن از طریق یک بازار متمرکز، تغییر داده‌ است.

“برای برندها و بازاریاب‌ هایی که مایل به جذب مشتری هستند، چاپ خلاق و فردی به آنها این مزیت فوق‌ العاده را می‌دهد. ایریدیس این را با سرعت و قیمتی که قبلاً با روش‌ های چاپ سنتی در دسترس نبود، به بازار عرضه می کند “.

 

لینک منبع خبر :  Fuji Xerox launches national design competition  ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید