دستگاه های جدید اپسون، 99% رنگ های پنتون را پوشش می دهد !

شرکت اِپسون، دو چاپگر عکس با رول 12 رنگیِ جدید معرفی کرده است که وسیع ترین محدوده ی رنگی این شرکت تا به امروز را ارائه داده و ادعا می کند که این چاپگرها قادر به تطابق 99% از پالت پوشش ضخیمِ راهنمای فرمول رنگ پنتون ، برای هنرهای زیبا و برنامه های کاربردی با کیفیتی بالا هستند.

بر اساس طرح های چاپگر عکس اِپسون موجود، این دو چاپگر جدید یعنی SureColor SC-P7500 و SC-P9500 به ترتیب توانایی غلتیدن 24 اینچ (60 سانتی متر) و 44 اینچ (1.11 متر) را برای چاپ بر روی مقالات هنرهای زیبا، بوم های نقاشی و کاغذ های عکاسی ارائه می دهند. مجموعه جوهرهای آبکیِ اولتراکروم K3 شامل رنگ های اولیه ی نارنجی، سبز و بنفش، همچنین CMYK به علاوه ی چندین جوهرِ فیروزه ای روشن، سرخابی و سیاه است.

اکنون هم رنگ مات و هم رنگ سیاه به طور هم زمان بارگذاری شده و در هنگام تغییر دسته ی مات به براق، این کار را بدون تغییر جوهر سیاه انجام می دهند. رنگ های سیاه خیلی تیره با استفاده از “فن آوری پوشش تقویت رنگ سیاه” بروی کاغذهای براق بهبود بیشتری می یابند.

رزولوشن هایی تا 1200*2400 نقطه در اینچ از طریق سرچاپ های 300 نقطه در اینچی اِپسون و با حداکثر 800 نازل در هر رنگ ارائه شده اند. این طور گفته می شود که بهره وری در این مدل، چهار برابر بیشتر از مدل های قبلیِ اپسون است؛ مدیر تولید، تام اوئرز اعا کرد ماشین های جدید با تنظیمات معادل با هم، 1.6 برابر سریع تر از مدل های رقابتی کنون است هر چند که هیچ رقم واقعی در این مورد داده نشده است.

یک اِسپِکتروفوتومتر اختیاری امکان مدیریت رنگ ردیفی را فراهم کرده که انتظار می رود در تصحیح قراردادها و برنامه های کاربردی بسته بندی مورد نیاز باشد. هر دو مدل در دسامبر 2019 آماده عرضه خواهند بود.

فیل مک مولین ، مدیر فروش حرفه ای گرافیکِ شرکت اِپسون بریتانیا گفت: “توانایی در ارائه چاپگرهای عکس 12 رنگی، یک اصل اساسی برای ما در شرکت اِپسون است. این مدل چاپگر با سرعت چاپ مؤثر، کیفیت خروجی و یک رابط کاربرپسند تکمیل می شود. همه چیز طوری طراحی شده است که با هماهنگی کامل کار کند زیرا که ما راه حل، چاپگر، جوهر، زیرلایه، نرم افزار و پشتیبانی کاملی را از آن ارائه می دهیم.

 

منبع خبر : Epson photo duo covers 99% of Pantones ترجمه شده توسط چاپ روشا

 

دیدگاهتان را بنویسید