اپسون آخرین SurePress را راه اندازی می کند

شرپرس اپسون

اپسون اولین مرحله ی جهانی خود را برای آخرین UV Digital Label Press صنعتی خود، the SurePress L-6534VW، را از 9 تا 13 آوریل در نمایشگاه چاپگر 2019 گوانگدوگ چین ارائه می دهد.

استرالیا این شانس را داشت تا این دستگاه را در نمایشگاه PrintEx 19، واقع در سیدنی از تاریخ 13 تا 16 آگوست رویت کند.

SurePress L-6534VW جدید با سرعت 50 متر در هر دقیقه برای بهره وری بالاتر، با قابلیت اعتماد و قابلیت استفاده پیشرفته نسبت به مدل های قبلی چاپ می کند. اپسون می گوید مطبوعات با قیمت رقابتی از جوهرهای SurePress UV آن، که با چارچوب مقرراتی اروپا {(EC) شماره ی 1935/2004} در مواد مرتبط با مواد غذایی (FCM) استفاده میکنند.

SurePress L-6534VW از کمترین انتقال جوهرهای CMYK با یک سفیدی تار بالا به عنوان یک استاندارد استفاده می کند و شامل یک لاک الکل دیجیتال درون خطی برای تولید برچسب ارزش افزوده استفاده می کند.

یک سیستم شبکه ی تغذیه ای دقت بالا ضمانت می کند که اتلاف زیر لایه ای حداقل است و ثبت نام مجدد سازگار را در غلتک پیش چاپ را فراهم می کند. همراه با corona treater، پاک کننده ی شبکه، و یونیزر این دستگاه همه کاری را در محصولات چاپی فراهم می کند.

به علاوه، مدل جدید چاپ اطلاعات متنوع تمام رنگی سریعی را پیشنهاد می دهد و یک طیف وسیعی از بسترهای برچسبی را برای برنامه های کاربردی بسیار متفاوتی را حمایت می کند.

SurePress L-6534VW جدید در اواخر 2019 فروشش را آغاز خواهد کرد.

 

لینک منبع خبر :  Epson Launches Latest-Surepress  ترجمه شده توسط چاپ روشا

 

دیدگاهتان را بنویسید