اپسون، سری­ های L را در Fespa معرفی می­کند

اپسون، سری­ های L را در Fespa معرفی می­کند

اپسون، اولین پیش نمایش جهانی خود از پرینترهای سری L سورکالِر ( Surecolor ) را در Fespa مشخص کرده است، اولین پیش­ نمایش در محدوده­ ی چاپگر تولیدی آن برای اتخاذ جوهرهای مبتنی بر کیسه (Pouch) به جای سیستم کارتریج (Cartridge) معمولی آن می­باشد.

همچنین نشان داده شده که این تکنولوژی، نوک چاپ­ های (Printhead) هسته­ ی دقت آن برای سایر تولیدکنندگان را باز می­کنند و برای به­ طور مستقیم کار کردن با آن­ها در همکاری، باز می­شود.

SC-S60600L و SC-S80600L هر دو دستگاه­های 64 اینچی هستند، که نوک چاپ­های TPF هسته­ ی دقت اپسون را نمایان می­کنند و با نرم­ افزار RIP لبه­ ی اپسون و ابزار حسابداری LFP تأمین می­شوند که شرکت می­گوید اطلاعات هزینه ­ی شغلی دقیقی را ارائه خواهد داد.

مدیر تولید ارشد، ریچارد باررو، LFP تولید، اروپا، اپسون، «ما ظرفیت جوهر را از مدل­های کارتریج دوبرابر می­کنیم. این کار، هزینه­ ی مالکیت را با کاهش قیمت جوهر در هر واحد، کاهش میدهد. این یک کیسه­ ی فویل 5/1 لیتر است که در آن فضای خلاء بسته شده است.»

«جوهر در زیر چاپگر نگه­داشته شده، و به­ گونه­ ای طراحی شده که اثر (footprint) دستگاه­ها برای فروشگاه­ های چاپی کوچک را توسعه نمی­دهد.

«از یک سیستم پمپ برای تحریک جوهر از طریق پرینت، استفاده می­کند، درحالی­که جوهر را نیز مقید می­کند، دمای صحیح را از طریق پنکه­ ها حفظ می­کند، درحالی­که همچنین تضمین می­کند که هیچ غباری وارد دستگاه نمی­شود. با این کار، یک تغذیه­ ی جوهر (ink feed) و استوار را در سرتاسر کل کیسه دریافت می­کنید.

 

Epson: اپسون سازنده­ی معروف ژاپنی چاپگر و سایر دستگاه­های جانبی کامپیوتر در ایالات متحده­ ی آمریکا

 

لینک منبع خبر :  Epson introduces L series at Fespa   ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید