اِمِرسون ، دستگاهِ چاپ فوجی فیلم را ارتقاء می دهد

چاپ امرسون، اولین شرکتی که در انگلستان بروی دستگاه چاپ Jet 720S فوجی فیلم سرمایه گذاری کرده بود، الان اون مدل رو با نسل بعدی دستگاه چاپ Jet 750S تعویض کرده.
مدل 750S، با چاپ 3600 sph، به میزان یک سوم سریع تر از مدل 720S با چاپ 2700 sph هستش. این دستگاه استفاده از سرصفحه های چاپ سامبا رو ممکن کرده و با وضوح تصویر 1200*1200 نقطه در اینچ مربع دارای حداکثر اندازه ی صفحه ی قابل چاپ با اندازه ی 585*750 میلی متر هست. این دستگاه چاپ که در اوایل ماه جاری در محوطه ی ساختمان کنیل ورت امرسون نصب شده بود، عملیات چاپ رو در چهار رنگ (CMYK) انجام میده و از ظرفیت داده های متغیری برخورداره.

فوجی فیلم گفته مهمترین پیشرفت هایی که مدل 750S نسبت به نسل قبل از خودش داره، یک فرآیند خودپاک کننده ی سرصفحه ی چاپ ، به نام تمیزکاری سرریز هست که در زمانی که دستگاه چاپ موقتاً بیکاره، کارِ تمیزکردن سرصفحه ی چاپ رو انجام میده. این فرآیند، یک سیستم استرداد فعال و جدید سرصفحه است که وقتی عیبی مربوط به کاغذ تشخیص داده میشه، میله های چاپ رو از درام دستگاه بیرون کشیده و با این کار احتمال فشردگی های ناشی از کاغذ معیوب رو کاهش میده.

مدیر، جیمی امرسون، توضیح داد که” ما از زمان سرمایه گذاری مان در طی سه سال قبل، از عملکرد مدل psa Press 720 خوشنود بودیم. بدون شک این مدل از دستگاه، شهرت ما رو افزایش داده و ما رو قادر می سازه کارهایی اجرایی با سرعت و کیفیت بالا رو تقبل کنیم که به این سادگی قادر به انجامشون نبودیم –از جمله یک کتاب بزرگ برای برنی ایکلستون ، مبتنی بر مجموعه ای خصوصی از ماشین های F1. بعد از سرمایه گذاری مون، دیدیم که به دلیل استفاده از ماشین های چاپ لیتو و از طریق به کار گیریِ ترکیبی از کسب و کارهای جدید و حرکاتی کوتاه تر بین اجرای عملیات دستگاه، گردش مالی در بخش دیجیتالی این شرکت دو برابر شده.

“در اواخر ماه آگوست –زمانی که دستگاه چاپ 720S ما حذف و به جای او مدل 750S نصب شد- برای اولین بار در طی چند سال اخیر، چند هفته بدون دستگاه Jet Press بودیم و باید کارها رو به دیگر پلات فرم های دیجیتال یا دستگاه های چاپ لیتو منتقل می کردیم. چند تا از مشتری های معینی که داشتیم با ما در تماس بودند تا ازمون بپرسند که مگه کار متفاوتی انجام دادیم، چون فکر نمی-کردند کیفیت کاری که تحویل گرفتند، کاملاً با اونی که قبلاً بهش عادت داشتند، مطابقت داشته باشد. اونا واقعاً به ما فهمونده بودند که کیفیت ارائه شده توسط دستگاه Jet Press چقدر برای ما ارزشمند بوده.

“حالا دیگه با راه اندازی دستگاه مدل Jet Press 750S، می تونیم همون سطح از کیفیت، اما با سرعتی بیشتر و استفاده از انرژی کمتر رو ارائه بدیم. از دیدگاه ما این یک مسئله ی برد-برد هستش- ما می تونیم به طور هم زمان سرعت رشد کسب و کار دیجیتال خودمون رو افزایش داده و اِشغال فضای محیطی توسط دستگاه رو کاهش بدیم.”
شرکت چاپ امرسون، هم زمان با انجام این سرمایه گذاری برای تأمین آینده ی کسب و کار دیجیتالش، یه سرمایه گذاری همین شکلی و مهمِ دیگه ای رو هم در فرآیند چاپ افست خودش، با برنامه ی Platesense متعلق به شرکت فوجی فیلم امضاء کرد.

 

منبع خبر : Emmerson upgrades Fujifilm press ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاهتان را بنویسید