همان طور که در مقاله کارت ویزیت ذکر شد ” کارت ویزیت اولین، ابتدایی ترین و مهمترین ابزار معرفی شما و راه های ارتباطی شما با مشتری می باشد “. در واقع به همین دلیل است که شما باید برای چاپ کارت ویزیت خود حساسیت زیادی داشته باشید و سریعاً سراغ اجناس ارزان کارت ویزیت نروید.

این یک اصل است که همه ی مردم میل به دریافت کالاهای با ارزش دارند و به راحتی از کنار آنها عبور نمی کنند. حتی اگر آن کالا یک ابزار تبلیغاتی باشد. هیچکسی دوست ندارد که یک کارت ویزیت مقوایی که به راحتی در دست مچاله می شود را همراه خود نگاه دارد. ( و البته شما هم دوست ندارید کارت ویزیتی که به افراد ارائه میکنید را دور بیندازند ! )

کارت ویزیت PVC که بسیاری آن را با نام های کارت عابربانکی و کارت پرسنلی می شناسند یک کارت ویزیت بسیار محکم از جنس همان کارت های عابر بانک است و با همان ابعاد کارت عابر بانک یعنی 6 × 9 چاپ می شود. اگر شما از طراح خود بخواهید یک طرح زیبا و در عین حال ساده ( طرح های مینیمال که این روزها بسیار روی بورس هستند ) را بر روی آن پیاده سازی کند، می توانید این اطمینان را داشته باشید که مشتریان و مخاطبانتان به راحتی آن را از دست نمی دهند و در کنار سایر کارت های مهم خود آن را نگاه می دارند.

کارت PVC یا همان کارت پی وی سی در سه گرماژ 760 میکرون ( جنس عابر بانکی )، 500 میکرون و 300 میکرون ( جنس ورق های بازی ) ارائه می شود و به هیچ عنوان در دست یا کیف پول مچاله یا تا نمی شود.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر کسب و کار و مشتریان با ارزشی دارید و بودن کارت شما در کیف ایشان می توانید هر لحظه برایتان سود آوری داشته باشد برای کسب و کار و مجموعه خود ارزش قائل باشید و از بهترین اجناس کارت ویزیت استفاده کنید.

شاید اگر نحوه توزیع کارت ویزیت مانند تراکت بود و در اختیار رهگذران ناشناس قرار می گرفت انقدر توصیه نمیکردیم که از اجناس خوب استفاده کنید، ولی به این دلیل که دریافت کنندگان کارت شما مستقیما با شخص شما در تعامل هستند، بهترینتان را عرضه نمایید.

چاپ روشا طراحی و چاپ انواع کارت پی وی سی شما را از تعداد حداقل 5 عدد تا تعداد نامحدود، در کمترین زمان ممکن و بهترین هزینه انجام خواهد داد. لطفا در صورت نیاز با تلفن های دفتر تماس حاصل نمایید.

 

لیست قیمت چاپ کارت PVC افست

نوع کارتقیمت (250 عددی)قیمت (500 عددی)قیمت (100 عددی)تحویلسایز
پی و سی 300 میکرون-23$-10 روز ﮐﺎری5.7*8.65
پی و سی 500 میکرون-26$40$5 روز ﮐﺎری5.7*8.65
پی و سی 760 میکرون 34$52$85$5 روز ﮐﺎری5.7*8.9
پی و سی برفکی نیمه شفاف -30$-7 روز ﮐﺎری5.7*8.65

دیدگاهتان را بنویسید