انواع کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت – کارت های ویزیت انواع مختلفی دارند که از ارزان ترین مدل آن در بازار وجود دارد تا گران ترین، همراه با طرح هایی بسیار زیبا و جذاب که برخی از آنها بصورت آماده هستند و برخی دیگر توسط طراحان ما در حضور شما طراحی می شوند تا شامل نظرات و سلایق شخصی شما نیز باشند؛ مدل هایی که صرفا برای معرفی شما به مخاطب استفاده می شوند یا مدل هایی که صرفاً جهت معرفی نوع فعالیت شما و یا هر دو مدل اطلاعات که در کارت ویزیت باید جای داده شوند.

انواع طرح ها و مدل های کارت ویزیت هم بنا به نوع فعالیت اشخاص تعیین می گردد. لازم به ذکر است که گروه های کاری مختلف، انوع کارت ویزیت گوناگونی را دارا می باشند.

* در راستای توضیح بیشتر اینکه انواعی از کارت ها صرفا جهت معرفی می باشد و نمی توان نوشته ای را بر روی آنها یادداشت کرد، ولی بعضی دیگر از جنس های کارت ویزیت هستند که قابلیت نوشتن با مداد یا خودکار را دارند و در صورت نیاز می توان بر روی آنها نوشت.

به طور مثال یک پزشک فقط نیاز به یک روی کارت خواهد داشت تا اسم و شماره تماس خود را به بیمار عرضه کند. ولی برخی از پزشکان مانند دندانپزشکان یا روانشناسان به دلیل اینکه در چند نوبت بیمار را ویزیت می کنند، باید از نوعی از کارت ویزیت استفاده کنند که علاوه بر درج مشخصات شخصی خود بر روی کارت، بر پشت کارت نیز بتوانند امکان نوشتن جدول زمان بندی ویزیت بیمار را نیز درج کنند.

مشاورین ما در مجموعه چاپ روشا می توانند بر اساس نوع فعالیت و شغل شما، بهترین جنس کارت ویزیت را به شما معرفی نمایند و طراحان ما نیز می توانند، بهترین طرحی که متناسب با سلیقه و فعالیتتان است را برایتان به ارمغان آورند.

 

برخی از اجناس کارت ویزیت

  • کارت ویزیت سلفون
  • کارت ویزیت لمینت
  • کارت ویزیت لمینت برجسته ( لمینت موضعی )
  • کارت ویزیت کتان

 

در صورت نیاز به ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت، لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن استفاده از مشاوره ی رایگان ما در این زمینه، نسبت به ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید